Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Problem z chowaniem i wysuwaniem się kierownicy

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DjAxel
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    102
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Chorzów
    Blog
    2
    Witam. Czy ktoś się z was orientuję czy z chowaniem kierownicy przed wysiadaniem nie powinien się cofać też fotel ? Jeśli tak to coś u mnie nie gra bo fotel się nie cofa.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Fotel nie ma się cofać, tylko to podparcie pod uda ma wjechać.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    62
    BMW
    BMW 7 E65 730D 2006r
    Skąd
    Jarosław(Podkarpacie)/Hemsworth(Wielka Brytania)
    Cytat Zamieszczone przez DjAxel Zobacz posta
    Witam. Czy ktoś się z was orientuję czy z chowaniem kierownicy przed wysiadaniem nie powinien się cofać też fotel ? Jeśli tak to coś u mnie nie gra bo fotel się nie cofa.
    Mam polifta z 2006r i fotel zostaje ciągle na swojej pozycji. Jezdzilem tez inną 7 i było tak samo, więc myślę ze wszystko jest u Ciebie ok.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DjAxel
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    102
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Chorzów
    Blog
    2
    A się nie chowa :-(

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    A działa ci elektryczna regulacja podparcia ud? Bo tam zębatka się łamie, u mnie ktoś to już załatwił wcześniej i na CNC mi wycieli nowe zębatki.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Cytat Zamieszczone przez voshon Zobacz posta
    Hej!

    Też miałem problem z kierownicą. Działało wysuwanie kierownicy, ale nie chciała się poruszać w górę i w dół. Po wizycie w BMCars Mysłowice i ponad 2h pracy mechanika kierownica została naprawiona. Musiał się dostać do mechanizmu sterującego kierownicą, rozebrać go i na nowo złożyć ponieważ (proszę mi wybaczyć lamerskie określenie) mechanizm "wyskoczył" i należało go wpasować z powrotem. Nie znam szczegółów technicznych, w każdym razie kierownica działa jak należy :D
    U mnie ta naprawa trwała dokładnie 5 minut. Trzeba walnąć w taką podkładkę młotkiem przez śrubokręt i się odblokowuje. Do dziś, czyli pona 1,5 roku, działa wszystko bez problemu. Typowy problem e65. Nie trzeba rozbierać wszystkich plastików; wystarczy ściągnąć tylko jeden pod licznikiem i tamtędy wsadzić śrubokręt, przyfanzolić kilka razy, aż mechanizm się poluźni i wszystko będzie znowu działać.
    http://www.bimmerfest.com/forums/sho...d.php?t=535918


    Cytat Zamieszczone przez DjAxel Zobacz posta
    Witam. Czy ktoś się z was orientuję czy z chowaniem kierownicy przed wysiadaniem nie powinien się cofać też fotel ? Jeśli tak to coś u mnie nie gra bo fotel się nie cofa.
    Tak, jak chłopaki pisali - fotel nie cofa się. U mnie jedynie boczki się rozluźniają i kiera się chowa. To wystarczy. Jakby mi fotel jeździł, to by już przerost formy na treścią, bo miejsca tam jest naprawdę sporo, żeby zad posadzić :).
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 06-11-2016 o 12:13

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DjAxel
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    102
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Chorzów
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez HTN Zobacz posta
    U mnie ta naprawa trwała dokładnie 5 minut. Trzeba walnąć w taką podkładkę młotkiem przez śrubokręt i się odblokowuje. Do dziś, czyli pona 1,5 roku, działa wszystko bez problemu. Typowy problem e65. Nie trzeba rozbierać wszystkich plastików; wystarczy ściągnąć tylko jeden pod licznikiem i tamtędy wsadzić śrubokręt, przyfanzolić kilka razy, aż mechanizm się poluźni i wszystko będzie znowu działać.
    http://www.bimmerfest.com/forums/sho...d.php?t=535918



    Tak, jak chłopaki pisali - fotel nie cofa się. U mnie jedynie boczki się rozluźniają i kiera się chowa. To wystarczy. Jakby mi fotel jeździł, to by już przerost formy na treścią, bo miejsca tam jest naprawdę sporo, żeby zad posadzić :).
    To fakt. Poduszka pod uda działa mam dwa ustawienia 1 i 2 I na jednym podudzie jest wysunięte a na drugim jest wsunięte, ręcznie za pomocą przycisków też działa, tylko się nie chowa jak wyciągam kluczyk czyli do wysiadania. Natomiast jutro przypierniczę w podkładkę i dam znać czy kierownica ruszyła.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DjAxel
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    102
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Chorzów
    Blog
    2
    Brawo Ja !!!! Pomogło !!! Chodzi jak burza :-) Dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •