Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [ pozostale] Kupno e65

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Dzieki panowie za podpowiedzi.
    Problem jest taki ze wiekszosc aut wlasnie jest pomiedzy 80.000 a 100.000mil czyli 120.000 a 160.000 km wiec akurat na mine mozna sie nadziac.Jezeli na niebiesko nie dymi a pewnie nie bedzie jak sprawdzic ze nie bierze oleju?nie ma takiej opcji.
    Druga sprawa czy jest duza roznica miedzy 735 a 744?

    pozdrawiam :]
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  2. #12
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    jak sprawdzic ze nie bierze oleju?

    Najprościej na bagnecie ale przy sprzedaży będzie pewnie na tip - top,




    Druga sprawa czy jest duza roznica miedzy 735 a 744?
    No jeśli chodzi Ci o spalanie to pewnie nie wielka,
    a jeśli chodzi o moc to 735 ma 280 km a 745 ma 333km więc 53 km róznicy - wg mnie wiele - mogę mówić tylko o 745 innymi pojemnościami w e65 nie jeżdziłem - w moim dynamika jest bardzo dobra - przy spokojnej jezdzie zmieścisz się w granicy 13l jak lecisz 180-220 to pewnie pod 20l.
    Ja bym na twoim miejscu brał 745 pod uwage, ale jak zawsze wybór należy do Ciebie ;D
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    47
    BMW
    730d
    Skąd
    Saturn
    Nie piszcie proszę że 150-200 tys km to dużo dla E65.

    Te samochody były i są robione żeby jeździć a nie stać. Jeżeli auto jest zadbane, właściciel to nie jakiś psychopata katujący samochody, to przebieg 300 czy 400 tys nie stanowi problemu. Ważne jest robienie wszystkiego w terminie, wymiany oleju i kultura jazdy.

    Moje auto miało 150 tys jak je kupiłem, 745i, teraz ma 280 tys. ZERO problemow, od wymiany do wymiany oleju. Rocznik 2001, czyli pierwszy wypust, ZERO problemow z elektronika - to co czasami tutaj czytam to tak jak plotki na pudelku - ktoś coś słyszał i powtarza.

    Jak kupiłem samochód i pojeździłem po "warsztatach" aby rozeznać się kto mi będzie moje cacko naprawiał to złapałem się za głowę. 99,9% warsztatów - speców od BMW- nie miało zielonego pojęcia o tym samochodzie. Więc został serwis. I co? Nie zbankrutowałem, bo samochód jest dopracowany i jeżeli się o niego dba to jest bezawaryjny. Przegląd 3 razy w roku kończy się opłatą ok. 1000 zł, z czego większość to koszty płynów eksploatacyjnych.

    Podkreślam - to auto zrobiono dla ludzi którzy się przemieszczają! To podstawa.

  4. #14
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez itomek
    Nie piszcie proszę że 150-200 tys km to dużo dla E65.
    Przecież Tomku nikt tu tak nie napisał??
    Ja napisałem że przy tych przebiegach ten problem lubi występować .
    Jeśli Ty go nie miałeś to tylko się cieszyć - co potwierdza że nie każdy egzemplarz musi być tym zarażony.
    To co piszesz o sposobie utrzymania autka popieram w 110%
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #15
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Tez uwazam ze 160 tysi to na to auto nic, jezeli bylo wedlug planu serwisowane a nic nie bylo odstawiane na pozniej.

    Ja mam w tej chwili 227 tysi i wszystko chodzi jak nowe.

    W ciagu ponad roku eksploatacji i ok. 40 tysi km. naprawilem sam alternator chlodzony ciecza (100 PLN), wymienilem olej w skrzyni wraz z miska i filtrem, trzy razy olej w silniku, przednie duze wahacze i przednie klocki hamulcowe.

    Duzym plusem sa rachunki na dokonane naprawy, ksiazke serwisowa mozna dorobic.



    Sebek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •