instrukcje mam po inmiecku są tam i owszem podane jakieś ;cody;aktywacja-deaktywacja,podjmowałem pruby tego naprawienia i nic ta moja maszynka zaczyna sobie ze mnoą pogrwać,ale jestem uparty i walczę :502: do konica mojego lub jej pozdrawjam,a jeszcze tak na marginesie mam nie zakodowany panel klimatronika czy był by ktoś chętny służyć pomocą w zakodowaniu bo teg to już napewno nie ogarnę :razz: :medit: