Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Śląski spot - 22.08.10 "Odlot"

  1. #1

    Śląski spot - 22.08.10 "Odlot"

    Witam po kolejnym spocie.

    Jako że mamy sierpień, czyli lato w pełni, pogoda dopisała racząc nas obfitą kąpielą słoneczną. Frekwencja również dopisała i atmosfera była jak zawsze fajna.
    Szczególne podziękowanie dla naszego gościa z „daleka” a mianowicie Grega za przybycie i za „pomocną dłoń” z laptopem za pasem.
    Tym co byli dziękuje za przybycie a ci co nie dali rady to zapraszam na kolejny spot.
    Teraz kilka zdjęć ode mnie. Niestety wena twórcza mi dzisiaj nie dopisał ale mam swoje powody ku temu.













    A tu Greg łapie kontakt z rzeczywistością ;).



    Tyle ode mnie.
    Pozdro

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Ja równiez dziękuje za miło spędzony czas :D Dzięki joe wihte .Cieszę sie ,że mogłam poznać ELVISa Greg38, Aldika i oczywiście ŁukaszaS z cała koffana rodzinką . Reszty ekipy nie wymieniam bo to już stare wyjadacze spotów :D Jeszcze raz dziękuje wszystkim za miłe towarzystwo :D ADASIO frytki były troche za cieńkie :P Na drugi raz prosze robic je grubsze :D No najwazniejszego zapomniałabym przekazać , niestety po oblukaniu betek Greg stwierdził w każdej brak silnika , akusia nawet wykazało brak felg :D Całe szczeście że mojego wozidełka nie poddałam badaniu :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Dziękuje za miłe spotkanko ;)

    P.s Wojtuś nie martw się,autko będzie jeżdzić aż nie padnie! :papa:

  4. #4
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Tak, było jak zwykle bardzo miło, pogoda dopisała jak nigdy. Podziękowania dla Greg-a38 :)

  5. #5
    Eh, jak się tu nie martwić? Koszta będą spore a ja na razie się zastanawiam jak się za to zabrać :/. Mam tylko nadzieje że się na tym cholerstwie sprawa zakończy bo zaczynam powoli się denerwować.
    A tak w ogóle to fajnie że wpadłeś do nas bo ostatnio to chyba rok temu się pokazałeś. Ale za to dzisiaj nadrobiłeś i nawet całą rodzinkę zabrałeś. Pozdrowienia dla żony i dzieciaków ;).

  6. #6
    I am sentenced to E32 Vip Awatar Dawid86
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    255
    BMW
    BMW 730i E32 M30B30 10.93r.
    Skąd
    Katowice
    Też dzięki za super spocik i że mogłem poznać nowe osoby: Aldika, Elvisa, Grega38 i ŁukaszaS z rodziną :)
    BMW 7 FOREVER
    Cars are my drugs.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    43
    dzięki za spota :)

    joe white życzę szybkiej i taniej naprawy auta...
    Za co kochasz BMW?
    Za osiągi...
    Przeciętnie 4-5 lasek tygodniowo...

  8. #8
    Najtaniej było by chyba przykleić na klapę napis 740D .

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Następnym razem podłączam się do waszego spota ;) Widać, że ekipa zgrana, nie to co Kraków ;(

  10. #10
    I am sentenced to E32 Vip Awatar Dawid86
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    255
    BMW
    BMW 730i E32 M30B30 10.93r.
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Najtaniej było by chyba przykleić na klapę napis 740D .
    Głowa do góry będzie dobrze jak się rozbierze to się zobaczy może nie będzie tragedii.
    BMW 7 FOREVER
    Cars are my drugs.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •