Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: [mechanika] Kąt otwarcia przepustnic m70 v12

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    198
    BMW
    e38 740i,
    Skąd
    Sanok

    [mechanika] Kąt otwarcia przepustnic m70 v12

    A więc walcze z kolejnym v12, w zasadzie już śmiga fajnie tylko zostało pare detali, w promieniu 30km nie mam żadnej e32 z V12 więc prośbe bym miał do jakiegoś posiadacza bmw z silnikiem m70 v12 żeby sprawdził mi dwie sprawy.


    Pierwsza to ściągnięcie gum od przepustnic i na włączonym zapłonie i depnięciu gazu w podłoge ile sie otwierają ? u mnie jest to jakieś 30%, wydaje mi sie mało troche, nawet na zapalony silniku przy depnięciu gazu w podłoge nie otwierają sie na maxa tylko tak właśnie około 30%, dwie tak samo, ogólnie auto kręci mi sie tak do niecałych 6tyś, jest w maualu i nie da sie zrobić odcięcia i tak szukam przyczyny, nie mam tego czujnika pod pedałem gazu ale on chyba jest tylko przy automatach ????, wykręcałem też czujnik na pedale od przepustnic i ustawiłem go tak że na wolnych obrotach jest wyłączony i przy delikatnym naciśnięciu sie włącza, tak ma być ?

    wykluczam pompy paliwa, przed listwą dają prawie 6 barów jedna i druga więc jest ok, sondy działają prawidłowo, poza wysokim obrotami auto czasami troche przebiera na wolnych obrotach tak minimalnie ale nie działa idealnie.


    Druga prośba to sprawa przepływek, jak podczas pracy silnika wypne prawą od strony pasażera to auto gaśnie, jak wypne lewą to prawie nic sie nie dzieje, gdzieś wyczytałem że to prawidłowy objaw ???? zamieniłem prawą na lewo i lewą na prawo i to samo

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    Witaj prawdopodobnie działa zabezpieczenie byś nie przekręcił automatu

    Z tego co wiem to na postoju tak ma być , podczas jazdy działa normalnie ale by działo normalnie z tego co wiem musi mieć sygnał z dyfra lub skrzyni że auto jeździe .

    Nie pamiętam dokładnie nie pamiętam bo kolega z tym walczył rok temu jak zmieniał skrzynie na manual

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •