Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: (karoseria) maska nie odskakuje po otwarciu

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    zamówiłem te dinksy nowe to 3euro kosztuje za sztukę.. wkręcanie wykręcanie odbojnika nic nie daje za pomocą tego ustawiamy maskę do błotnika... podciągnąłem linkę jeden obrót i już nie muszę szrpac tylko podnieść lekko i z grila wysuwa się wajcha... próbowałem rozruszać te odbojniki ale spisałem je już na straty zapieczone na amen...


    ----------------------------------------------------------------------------------------

    no i ukończyłem moją wojnę z maską.. wymiana odbojników załatwiła sprawę bez dwóch zdań nawet nie miałem pojęcia ze coś może się z nich wysuwać.. nie widziałem wcześniej takiego rozwiązania :P poza tym wymieniłem linke bo była zerwana między zamkami nasmarowałem wszystko i teraz w końcu odskakuje i wysuwa sie uchwyt z grila jak powinien w e38! Supermen dzięki za wskazówki..


    MOD: Nie ma za co :) Ale posty edytuj ;D

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    nie odboje, nie zamek tylko blaszka ktora znajduje sie pod "cynglem" od otwierania maski ktora jest zamontowana na pasie przednim, odegnij, zaznaczylem na czerwono





    slabo widac, prawa dolna strona

  3. #23
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    nie odboje, nie zamek tylko blaszka ktora znajduje sie pod "cynglem" od otwierania maski ktora jest zamontowana na pasie przednim, odegnij, zaznaczylem na czerwono

    slabo widac, prawa dolna strona
    Faktycznie słabo widać ale nie o to chodzi... blaszka, o której mówisz odpowiada jedynie za wysunięcie z grila "czarnej dźwigni" do odblokowania maski. Reasumując dźwignia, żeby mogła się wysunąć potrzebuje opisanych wcześniej 2 odbojników bo dopiero po lekkim uniesieniu maski "czarna dzwignia" zachodzi na blaszkę, która ją wysuwa :) .
    W tych odbojnikach są sprężynki, które powinny unieść lekko maskę i to ich dobra regulacja oraz poprawne działanie kończą cały opisany problem - kupić nowe, wymienić i po kłopocie to raptem kilkadziesiąt złotych... Takie same odbojniki mamy w tylnej klapie.
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jak dzwignia nieodskoczy to i maska tez nie :D

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    jak dzwignia nieodskoczy to i maska tez nie :D


    raczej na odwrót

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jak mialem tą blaszke uszkodzoną to maska niechciala odkoczyc z jednego zamka,

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar warszawa_24
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    151
    BMW
    E32 M60B30
    Skąd
    Słubice
    Sory bardzo za odkop tak starego tematu, ale o jakiej blaszce mowa? Fotografia wygasła.

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    zapewne o tej od strony kierowcy zaraz przy tym ograniczniku (montowana na tym przednim czarnym pasie)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •