Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: [tuning] Czy wg was takie cos ma sens?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska

    [tuning] Czy wg was takie cos ma sens?

    wiec chcialbym troszke zmienic wnetrze swojej e38 i tak powiem wam ze moim zdaniem drewno swiadczy o tym ze to limuzyna ale wyglada tak sednio spotkalem sie rowniez z opiniami ze mam kredens ladny w aucie. czy wg was ladne i profesjonalne pomalowanie elementow drewnianych na srebrny mat bylby efektowny czy wtedy bym zrobil wies z auta wlasnie czekam na opinie. do tego dorzucilbym sportowe pedaly z nierdzewki i galke (mam manual) polaczenie metalu i skory. dodam ze mam wersje chrom line

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Hm, ja bym się poważnie zastanowił na Twoim miejscu... Nie dlatego ze sam lubię drewno (chociaż w sumie lubię), ale moim zdaniem żadnym malowniem nawet nie zbliżysz się do jakości powierzchni jaką masz w oryginale.
    Widziałem też takie czarne/grafitowe okładziny w miejscach drewna w E39 (oryginalne, co śmieszne) - wyglądało to wg mnie cokolwiek tandetnie...
    Pomysł ze srebrem w ogóle mi się nie podoba - jakoś mi to nie współgra z ciemnym środkiem mojej E38. Nie wiem, może z szarą skórą nieźle by to wyglądało. Ale cały czas pytanie jak uzyskać porównywalną z oryginałem jakość...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    A dla mnie takie zmiany to tylko do plastikowych autek... a i tak wygląda to w moim odczuciu wiejsko... :D po co zmieniać coś co ma klasę na coś co będzie świadczyło tylko o jej braku.... :hah: to moje zdanie i tyle pytałeś więc odpowiadam ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Wybacz za ostre słowo ... ale bardzo głupi pomysł ... chociaż na wsi przy dico-polo będzie się podobać :D

  5. #5
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Widzialem u kogos drewno pomalowane na czarno - i pociagniete klarlackiem - i doprowadzone do wysokiego polysku - jak dla mnie rewelacja - do shadowline.

    Pytasz o zdanie - to ci powiem - nie rob tego. E38 to nie civic ani golf II.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Sebek, może po prostu takie drewno było fabrycznie? Ja ostatnio jestem w szoku jak widzę ile rodzajów tego było... A już totalnie rozwaliła mnie czarna Alpina z 7-forum.com (ta na czarnych felgach) - jej środek jest cały jasny/kremowy z drewnem w kolorze SOSNY (!) :shock:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja widziałem E38 z karbonem na listwach :D ale z ciemnym wnętrzem dawało rade ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    no wiec panowie to by bylo zrobione z jajem tzn baza srebrny mat wypolerowany wygladzony i wycacusiany pozniej na to matowy klar i znowu wygladzone do perfekcji. widzialem to zrobione w innym autku i wygladalo jak fabryka, nie wiem pytam bo jak pojade na jakis zlot to nie chce ze zlosci i wstydu na sile listew zrywac ;) a klient ktory to robi maluje czesci wnetrza do roznych pojazdow w fabryce ktora robi to dla roznych koncernow tzn fiat opel skoda. ja mam autko z szarym wnetrzem z dodatkami czarnego a stare welurowe fotele zastapilem czarna skora. kurde wlasnie mi by bardziej srebrny odpowiadal albo carbon tak jak bylo wspomniane ale jak uwazacie ze drzewo i 7 to jednosc to bede patrzal za okno jak jezdze a nie na te dodatki z drewna ahhaah nie no na powaznie to wlasnie bardziej mi chodzilo o opinie czy 7 musi miec drzewo bo inaczej nie przystoi. ja wiem ze limuzyny maja drzewo i koniec. bylem dzis na serwisie i ogladalem 3 i 5 m-power i mialy albo carbon wlasnie albo srebro zero drzewa i tak uruchomilem swoja komorke i moglbym miec to zrobione za friko prawie kwestia mojego demontazu. pisac drzewo ci co za drzewem albo srebro zbierzemy przeliczymy glosy i na nastepnym zlocie albo bedzie drzewo dalej albo srebro ;) pozdrawiam

  9. #9
    7ka
    Gość
    mi sie marzy drewno fortepianowe...wiem ze takiego nie bylo w e38 ale tak jak napisal Sebek ... to wyglada przekozacko...

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No stary, przeciez to Twoja fura... Jak Cie ten srebrny tak jara (a chyba tak jest), to co sie ogladasz na innych?? Jak im na zlocie nie przypasi, to niech sie gapia w inna strone! :hah:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •