Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Problem z termostatem ( gotuje się )

  1. #21
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez kfiatyghk
    wszystko mozna wymienic pompa ok. 500zl jutro podjade na kompa serwisowego moze cos pokaze
    W tej materii to niewiele ci komp pokaze... lepiej juz podjedz do kogos zeby sprawdzil ewentualna obecnosc spalin w plynie
    Pompy wody w V-kach nie "gubia" wirnikow to bolaczka 6-cylindrowek

    Mi to wyglada na celowe ukrycie uszkodzenia glowicy/uszczelki/bloku...

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    BOSS może oryginalnych pompach nie odklejają się wirniki ale na zmienikach się już tym spotkałem w M60 i M62

    jak pisałem Polecam Pompę hepu ze względu na Metalowe Łopatki Wirnika

  3. #23
    Początkujący Użytkownik Awatar kfiatyghk
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    77
    BMW
    BMW e38 735 INDIVIDUAL SHADOW-LINE
    Skąd
    Kluczbork
    mam oryg. pompe z 2004r. nie spotkalem sie w aucie z jakims zamiennikiem i rowniez staram sie co mozna w tanich pieniądzach kupic to kupuje w serwisie. Bylem u mechanika w oleju nie ma wody nie ma oznak kopcenia na bialo czy niebiesko... Ja bym obstawial na komputer albo zwyczajnie kupilem w serwisie nie sprawny termostat. Mechanik starym dobrym sposobem wlozyl go do gotujacej sie wody i sie nie otworzyl, wydaje mi sie ze to dobra oznaka bo od czegos sa te 2 kableki ktore do niego przychodza.. czy sie myle ? moze mi ktos dokladnie powiedziec do czego one sluza ?

    pozdrawiam

  4. #24
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez kfiatyghk
    mam oryg. pompe z 2004r. nie spotkalem sie w aucie z jakims zamiennikiem i rowniez staram sie co mozna w tanich pieniądzach kupic to kupuje w serwisie. Bylem u mechanika w oleju nie ma wody nie ma oznak kopcenia na bialo czy niebiesko... Ja bym obstawial na komputer albo zwyczajnie kupilem w serwisie nie sprawny termostat. Mechanik starym dobrym sposobem wlozyl go do gotujacej sie wody i sie nie otworzyl, wydaje mi sie ze to dobra oznaka bo od czegos sa te 2 kableki ktore do niego przychodza.. czy sie myle ? moze mi ktos dokladnie powiedziec do czego one sluza ?

    pozdrawiam
    Zmien mechanika... i to KONIECZNIE na takiego co wode do 105 stopni w garku potrafi zagotowac... ;D ;D ;D

    p.s: mialem na mysli sprawdzenie ewentualnej obecnosci SPALIN w plynie a nie oleju...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    129
    BMW
    BMW E38 735i
    Skąd
    Mazury
    Mialem ten sam problem wymienilem pompe i termostat i zalalem czysty plyn jak najmocniejszy bez dodawania wody bo przeciez termostat otwiera sie przy 102 czy 103 stopniach i jest git

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •