Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Problem z termostatem ( gotuje się )

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    jak wyjmiesz może się okazać że jest dobrze natomiast jak się nagrzeje może odklejać się wirnik , radzę sprawdzić w domu garnku gotując wodę z pompą

  2. #12
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    kolego ten kabelek w termostacie nie ma nic wspólnego z otwieraniem się termostatu termostat otwiera zalakowana parafina(wosk) w tubie w nim... mam nadziej ze masz założony dobry termostat.... i ze się otwiera


    jak masz walnięta pompę wody to nie otworzy termostat bo nie ma dopływu gorącej wody .... wiec jego praca jest upośledzona.... ja stawiam na pompę wody.... kolejna sprawa jest czy masz odpowietrzony układ dobrze.... i czy chłodnica jest drożna....


    pozdrawiam

  3. #13
    Początkujący Użytkownik Awatar kfiatyghk
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    77
    BMW
    BMW e38 735 INDIVIDUAL SHADOW-LINE
    Skąd
    Kluczbork
    jak nie mialem termostatu tzn. byla sama obudowa o ktorej nie wiedzialem bo ciagle mialem niedogrzany silnik wszystko bylo ok nie gotowal sie i wszystkie weze byly gorace. Wydaje mi sie ze nie moge odpowietrzyc ukladu skoro na duzym obiegu nie ma pelnego przelywu wody bo termostat nie otwiera. Jest opcja ze sygnal na tym kablu do grzalki jest zly i nie otwiera termostatu ? to nie jest termostat mechaniczny na 87 s. tylko na 105 s.z tymi kabelkami. Jezeli chodzi o zalozenie termostatu nie ma mozliwosci zalozenia go odwrotnie bo jest on razem z obudowa.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    zacznij od pompy wody

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar kfiatyghk
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    77
    BMW
    BMW e38 735 INDIVIDUAL SHADOW-LINE
    Skąd
    Kluczbork
    pompa wody sprawdzona dziala , lopatki cale nie ma luzów. Przeczyscilem tez chlodnice nie bylo zadnego syfu. bez zmian.... co dalej ....

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    zapowietrzony układ uszkodzona uszczelka pod głowicą albo pęknięta głowica

  7. #17
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez kfiatyghk
    pompa wody sprawdzona dziala , lopatki cale nie ma luzów. Przeczyscilem tez chlodnice nie bylo zadnego syfu. bez zmian.... co dalej ....
    A dlaczego wogole termostatu nie bylo? Sam go wyciagnoles? Czy moze takie auto juz kupiles? Cos mi sie wydaje termo musial zniknac z powodow ktore przytoczyl kolega p3xeon...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #18
    Początkujący Użytkownik Awatar kfiatyghk
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    77
    BMW
    BMW e38 735 INDIVIDUAL SHADOW-LINE
    Skąd
    Kluczbork
    termostatu nie bylo jak juz kupilem wydaje mi sie to bardzo podejrzane... jak go nie bylo nie widzialem ubytku plynu ze zbiorniczka a sprawdzalem to dosyc czesto. Co dalej proponujecie ? jak to sprawdzic ? niechce zawiozic odrazu do mechnika bo zaczna wymieniac wszystko a ja bede sie trzymal tylko za kieszen i nie przyniesie to rezultatów...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    ja bym mimo co wymienił pompę wody na hepu już się spotkałem z tym że na stole jest dobra a w aucie nie działa

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar kfiatyghk
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    77
    BMW
    BMW e38 735 INDIVIDUAL SHADOW-LINE
    Skąd
    Kluczbork
    wszystko mozna wymienic pompa ok. 500zl jutro podjade na kompa serwisowego moze cos pokaze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •