Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Problem z włączeniem głośników niskotonowych

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    5

    Problem z włączeniem głośników niskotonowych

    Witam wszystkich użytkowników tego fantastycznego autka. Jestem świeżo upieczonym właścicielem E38 750i 97r. :D Wcześniej poruszałem się E34 520i M50. W mojej 7-mce mam problem z ustawieniami dźwięku, jak kupiłem wszystko grało ok, dźwięk super, teraz grają tylko głośniki wysokotonowe, a niskotonowe i tylne na podszybiu ani drgną. Co można zmienić w ustawieniach, żeby je włączyć? Nie znalazłem żadnego przycisku, który to uaktywnia, w DSP też nic nie mogłem znaleźć.
    MANIANA

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Witam Kolegę, który to zaszalał i kupił 750i :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Witam,
    sprawdź najpierw czy pomoże funkcja przeniesienia dźwięku na tył. Radia storowanie w E38 cierpią na pewną chorobę i lubią tracić poźniej te ustawienia

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Witam Kolegę, który to zaszalał i kupił 750i :D
    no trochę przyszalałem, ale to bardziej kwestia dostępnego wyposażenia. Priorytetem była banaowa skóra, motor był na drugim miejscu (oczywiście min. V8 :D ). Skóra robi niezwykłe wrażenie w tym kolorze. Jak wracałem z Niemiec (tankowanie po korek przy zakupie - Pb 91) i później tankowanie w Zgorzelcu też po korek - pierwsze zaskoczenie - przejechane 635 km, zatankowałem 63 litry - spalanie 9,92 przy prędkościach 140-160 km/h. Drugie zaskoczenie - trasa Zgorzelec Wieluń - spalanie już 11,9. Na komputerze pokazuje mi o ok. litr więcej niż wychodzi z litrażowania. Na razie testuję i delektuję się tym statkiem :-))
    MANIANA

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez tiger81
    Witam,
    sprawdź najpierw czy pomoże funkcja przeniesienia dźwięku na tył. Radia storowanie w E38 cierpią na pewną chorobę i lubią tracić poźniej te ustawienia
    Kręciłem już chyba wszystkimi ustawieniami, ale spróbuję jeszcze raz. Muszę sprawdzić, czy to samo będę miał jak odpalę magnetofon, bo nie mam zmieniarki (turasy musiały wykręcić, bo została tylko dziura po zmieniarce).
    MANIANA

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cześć :D kiedy w końcu foty wkleisz i proszę do działu przedstaw się (masz się czym pochwalić ;) ) wszyscy chętnie zobaczą twoje "maleństwo" (choć ja pewnie będę wcześniej miał okazję w realu na podziwianie ).
    Co do głośników może coś się gdzieś wypięło (może przy wzmacniaczu jak masz DSP) musisz poszukać i powoli sprawdzać niestety...
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Pablo_gl
    Cześć :D kiedy w końcu foty wkleisz i proszę do działu przedstaw się (masz się czym pochwalić ;) ) wszyscy chętnie zobaczą twoje "maleństwo" (choć ja pewnie będę wcześniej miał okazję w realu na podziwianie ).
    Co do głośników może coś się gdzieś wypięło (może przy wzmacniaczu jak masz DSP) musisz poszukać i powoli sprawdzać niestety...
    Cześć kolego :-) Na pewno zdjątka będą, ale dopiero odebrałem wczoraj od mechanika, wymieniłem olej i płyn w układzie zhłodzenia oraz filtry powietrza, no i musiałem wymienić chłodnicę, bo cikła jak sito. Zresztą autko zobaczysz w realu i przetestujesz osobiście, jeżeli chodzi o silnik i przyspieszenie, to mówiąc kolokwialnie d... urywa :-)) Co do dźwięku, do fantastyczny, ale zginęły mi głośniki jak odebrałem z serwisu, a tam mi tylko kasowali inspekcje przy wymianie oleju. Co do grzebania przy kabelkach, to nawet nic nie ruszam, bo w tym autku to tyle kabli co w F16, więc zostawię to na pewno fachowcowi, może jak będę u ciebie to zobaczymy co tam może być, albo masz jakiegoś fachurę który zna ten bolid w kwesti elektryki. Oczywiście WIELKIE dzięki za fachowe doradztwo, BIG FINLANDIĘ dostarczę osobiście. Planuję w przyszłym tygodniu, myślę, że w piątek 25.01., ale dam ci jeszcze znać.
    MANIANA

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ello

  9. #9
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam, witam

  10. #10
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Witam.
    W temacie Audio spróbuj na chwilę odłączyć akumulator czasami potrafi się coś zawiesić.
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •