Cytat Zamieszczone przez YBSA
Cytat Zamieszczone przez cursor
Myślę, że te mogą się lepiej sprawdzić:
http://allegro.pl/item118...o_kpl_2szt.html
Uważanie tonsila lepszego od tych hertzów to lekka głupota. To podobna półka.
Cursor zlituj się. Wklejasz bezmyślnie jakieś linki i wprowadzasz ludzi w błąd! Na jakiej podstawie twierdzisz iż te głośniki będą lepsze od GDN 13/40/2 które wkleiłem? UZASADNIJ! Czy wiesz że głośnik który przedstawiłeś ma kosz 16cm? Czy wiesz że tego głośnika Tonsil NIGDY nie wyprodukował? To jest składanka home made. Mogę Ci nawet podać dokładne oznaczenia głośników z których są wzięte poszczególne elementy! Jeżeli nadal uważasz że bredzę to powiem Ci że pracuję w tej zacnej firmie- jestem tam... nie ważne nie mogę zdradzić ale mam sporo światowych konstrukcji na swoim koncie.
www.tonsil.furious.pl
To moje drugie auto i cała story o nim.
Edit: jeżeli nadal twierdzisz iż 13/40/2 nie nada się do e38 to wpisz sobie w Google "Totem Mite". To są Kanadyjskie kolumny oparte na naszych GDN 13/40/2 oraz GDWK 10/60 które kosztują 12.000zł/para.
I co w związku z tym, że totem mite tyle kosztuje? JM Lab utopia kosztują ponad 100tys i co w związku tym?

A zamiast GDN 13/40/2 wolałbym GDN 13/50/9. Miałem takie i moim zdaniem są lepszą opcją.


A z tym fiatem to akurat nie masz się czym chwalić, bo na kilku forach nachwaliłeś się jaki to masz rewelacyjny sprzęt, a jak przyszło co do czego to zrobiłeś z siebie błazna, no ale oczywiście Tonsil jest najlepszy(woofery speed 1700 dorównują DLS R6A :hah: ), a zawody sound Off są ustawiane i dlatego na nie, nie jeździsz.



Cytat Zamieszczone przez sylwekk
Cytat Zamieszczone przez cursor
Nie. Widziałem kilka seryjnych pudeł z tylnej półki i każdy był zamkniętą skrzynką. Dlatego pytam
Co do ilości - widziałem również kilka.... Jedna półka miała tandetnie zaklejone otwory w środkowej części. Reszta uczciwie "pukała" w bagażnik.... Przyjrzyj się uważnie....

Jest to układ otwarty.
Jak znajdę chwilę to postaram się zrobić fotkę puszki, która leży u szajboosa. Wylotów tam nie ma ;)