Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 113

Wątek: [audio] [e38] Wymiana głośników DSP półka tylna

  1. #11
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    ktoś jakieś poradzi?

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    Wymontuj i dobierz na wzór... zaoszczędzisz sobie potem rozterek ;)

    Polecam sklep na Warszawska Michała, mieli tam rewelacja głosniki firmy Kick czy jakoś tak :D (moje zdanie, słyszałem te głosniki jak dawały radę).
    Ten tani ostatni sobie odpuść, Hertz jest super ale raczej musisz go wzmocnić dodatkowymi W bo fabryczny wzmacniacz się nie wyrobi i nie będzie to się ruszało odpowiednio (pryk, pryk... :D )

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Niestety, bez dołożenia wzmacniacza to cudów się nie spodziewaj. Niezależnie czy założysz boschmanna, hertza czy coś innego do dobrego rozbujania będzie brakować watów.

    Magnata od razu sobie daruj, nie ma sensu przepłacać za ten szajs.



    Cytat Zamieszczone przez Flashpointman
    Kick
    Kicx ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar YBSA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    433
    BMW
    730d 2001r.
    Skąd
    WPZ
    Ehehehe przejżałem te linki i nie komentuję. Nie chcę Cię urazić ale widzę iż nie posiadasz elementarnych wiadomości n.t Car-Audio. Jeżeli chcesz wykrzesać bas z tej półki to polecam tylko i wyłącznie to:
    http://allegro.pl/item1182547539_gdn...rawdz_sam.html
    Kosz masz dopasowany idealnie pod półkę. Pamiętaj iż półka jest przestrzenią zamkniętą i tworzy dla głośnika komorę rezonansową typu compakt. Nie możesz wsadzić tam byle jakiego głośnika bo zagra to gorzej niż fabryczne Phillipsy. Patrząc na parametry tego Tonsila co podesłałem gwarantuję iż z efektów będziesz bardzo zadowolony.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez YBSA
    Pamiętaj iż półka jest przestrzenią zamkniętą
    Otóż nie jest. Pólka jest otwarta do bagażnika.

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez YBSA
    Pamiętaj iż półka jest przestrzenią zamkniętą
    Otóż nie jest. Pólka jest otwarta do bagażnika.
    W którym miejscu?


    Cytat Zamieszczone przez YBSA
    Ehehehe przejżałem te linki i nie komentuję. Nie chcę Cię urazić ale widzę iż nie posiadasz elementarnych wiadomości n.t Car-Audio. Jeżeli chcesz wykrzesać bas z tej półki to polecam tylko i wyłącznie to:
    http://allegro.pl/item1182547539_gdn...rawdz_sam.html
    Kosz masz dopasowany idealnie pod półkę. Pamiętaj iż półka jest przestrzenią zamkniętą i tworzy dla głośnika komorę rezonansową typu compakt. Nie możesz wsadzić tam byle jakiego głośnika bo zagra to gorzej niż fabryczne Phillipsy. Patrząc na parametry tego Tonsila co podesłałem gwarantuję iż z efektów będziesz bardzo zadowolony.
    Myślę, że te mogą się lepiej sprawdzić:
    http://allegro.pl/item1180834646_rar..._kpl_2szt.html
    Uważanie tonsila lepszego od tych hertzów to lekka głupota. To podobna półka.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    W którym miejscu?
    To żart??

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    W którym miejscu?
    To żart??
    Nie. Widziałem kilka seryjnych pudeł z tylnej półki i każdy był zamkniętą skrzynką. Dlatego pytam
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar YBSA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    433
    BMW
    730d 2001r.
    Skąd
    WPZ
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    Myślę, że te mogą się lepiej sprawdzić:
    http://allegro.pl/item118...o_kpl_2szt.html
    Uważanie tonsila lepszego od tych hertzów to lekka głupota. To podobna półka.
    Cursor zlituj się. Wklejasz bezmyślnie jakieś linki i wprowadzasz ludzi w błąd! Na jakiej podstawie twierdzisz iż te głośniki będą lepsze od GDN 13/40/2 które wkleiłem? UZASADNIJ! Czy wiesz że głośnik który przedstawiłeś ma kosz 16cm? Czy wiesz że tego głośnika Tonsil NIGDY nie wyprodukował? To jest składanka home made. Mogę Ci nawet podać dokładne oznaczenia głośników z których są wzięte poszczególne elementy! Jeżeli nadal uważasz że bredzę to powiem Ci że pracuję w tej zacnej firmie- jestem tam... nie ważne nie mogę zdradzić ale mam sporo światowych konstrukcji na swoim koncie.
    www.tonsil.furious.pl
    To moje drugie auto i cała story o nim.
    Edit: jeżeli nadal twierdzisz iż 13/40/2 nie nada się do e38 to wpisz sobie w Google "Totem Mite". To są Kanadyjskie kolumny oparte na naszych GDN 13/40/2 oraz GDWK 10/60 które kosztują 12.000zł/para.

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    Nie. Widziałem kilka seryjnych pudeł z tylnej półki i każdy był zamkniętą skrzynką. Dlatego pytam
    Co do ilości - widziałem również kilka.... Jedna półka miała tandetnie zaklejone otwory w środkowej części. Reszta uczciwie "pukała" w bagażnik.... Przyjrzyj się uważnie....

    Jest to układ otwarty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •