Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: 735i e32 Białka Tatrzańska

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze

    735i e32 Białka Tatrzańska

    Witam mam taki problem byłem oglądać takie e32 http://moto.allegro.pl/item117896591...ta_wersja.html z wyposażenia dodatkowego ma tylną szybę gładką i webasto. Najpierw plusy buda w stanie db są rysy i małe rdzawki ale bez tragedii, silnik suchy czysty pod maską ogólnie czysto wszystkie śrubki złote, widać że ktoś dbał, buda prosta bez wypadku silnik odpala od pierwszego przekręcenia, ogólnie zadbana. Minusy przednia szyba zbita przedni spojlerek do małej reparacji popękany, nie działa intensywne spryskiwanie oraz liczniki nie pokazują km, komputer pokładowy nie działa, fotel od pasażera nie działa regulacja góra dół.
    Moje pytanie brzmi czy warto to brać czy olać. Czy będzie dużo roboty z przekładką na manual mam jak coś całe auto z manualem, tylko że w moim jest wspomaganie hamulców podciśnieniowe a w tej jest hydraulika. Ogólnie urzekło mnie to, że auto w jednych rękach od 23 lat.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ja nawet nie czytałem opisu jak zobaczyłem zdjęcia.Na moje oko zmęczona strasznie.Lakier zniszczony,śmieszne zderzaki (spokojnie wiem co to za zderzak) no i te koła.Jak dla mnie na nie

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    74
    BMW
    750iL
    Skąd
    Sin City
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Ja nawet nie czytałem opisu jak zobaczyłem zdjęcia.Na moje oko zmęczona strasznie.Lakier zniszczony,śmieszne zderzaki (spokojnie wiem co to za zderzak) no i te koła.Jak dla mnie na nie
    Opisu nie czytaleś, ale do bicia piany jesteś jak zwykle pierwszy.

    Rzuciłeś na auto z aukcji okiem, pomijając istotne fakty - opcje w której jest - dośc nietypową jak na '87 rok i ten stan, koła rzecz jasna to klasyka gatunku i marzenie wielu - więc chyba twoje skróty myślowe są zrozumiałe tylko dla ciebie?

    Auto jest z '87 i całe życie w Polsce, ma prawo być zmęczone, a i tak jak na Polskie realia, swój wiek i cenę sprawia wrażenie nad wyraz pozytywne.

    Ze zdjęć można wnosić że większość elementów jest do malowania, można przyjąć że całość auta wymaga renowacji lakierniczej.

    To co napisano powyżej - auto w jednych rękach od 23 lat - jeśli to prawda, to jest to absolutny ewenement i niech znajdzie się chociaż jedno e32 tutaj na forum, które nadal jest w rękach pierwszego właściela - zgaduję że nie ma żandego.

    Masz omalowane w 5 róznych odcieniach srebrne e32, po gazie na śrube, które jeszcze niedawno jeździło z doklejoną na przodzie lotką z allegro - to jest OK prawda?

    Nic w nim nie jest śmieszne, nie na miejscu, za to wszystko zasługuje na najwyższy forumowy zachwyt i pozdiw? Nie omieszkasz się nim chwalić przy każdej możliwej okazji, za to wszystkie pozostałe auta to śmieci - z takim podejsciem lepiej nie wychodź z własnej ligi.

    Jeśli faktycznie to auto jest w rękach pierwszego właściela, to w tej cenie jest warte każdej wydanej na nie złotówki, chyba nie ma drugiego takiego egzemplarza, któremu bardziej należałaby się renowacja i przywrócenie do stanu pierwotnej świetnosci niż ten egzemplarz.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Przepraszam za moją gruboskórność.Nie przyjrzałem się fotkom i opisowi.To auto to normalnie ósmy cud świata.Nie wiem co robi taki okaz na allegro bo to po prostu mega okazja.Dziwię się że ją nam pokazałeś przed kupnem i nie bałeś się że ktoś cię uprzedzi i ją kupi.Jestem pełen podziwu...

    Wnioskuję z twojej wypowiedzi ze juz ten korzeń stoi przed twoim domem.A jak nie to jedź kupujl.A od mojego auta WON! Drzwi które się różnią odcieniem owszem były malowane.Życzę ci takiej e32 w takim stanie jest moja.Jak byś nie zauważył to mam tylko rok młodszą i wyposażenie duuużo ciekawsze a o stanie faktycznym nawet nie będę wspominał bo robisz z siebie teraz kompletnego błazna.A wyposażenie jak poczytasz to się dowiesz ale nie wszytko jest dopisane.Np fotochrom czy 4xgrzanie tyłka

    Jedź kupuj bo to że gość ją ma pół życia to twoja okazja życiowa nie do przepuszczenia :hah:
    Po protu będzie to okaz na cała Polskę,sory na cały świat.

    A felgi to po porostu marzenie!Zesikałem się w majtki na ich widok.Chyba kupię tego korzenia dla tych niesamowicie pięknych kół.

    Co do dokładki to wolałbym auto bez zderzaka a nie wspomnę o moim wynalazku z alldrogo.Po gazie nie ma śladu i nic nie wskazuje że tam był,ale widzę że dobrze studiowałeś forum.BRAWO!Chociaż nie wszystko doczytałeś i nie wiesz skąd tam się wziął ani ile tam był.Wnioskuję że jak patrzysz na takie "rodzynki" z allegro też będziesz leciał drogą oszczędności i gazik założysz tylko na dłużej.

    Piany nie biję bo jak widzisz nikt się nawet nie wypowiedział bo szkoda mu po prostu czasu na opisywanie tych zwłok!

    Tyle ode mnie!Miłego użytkowania tego "magicznego" jak że auta. :hah:

    A jak sie spotkamy kiedyś na zlocie to wtedy pogadamy i stanie mojej w porównaniu do tego wynalazku...

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Panowie prosze o spokój!
    Macie coś sobie do powiedzenia to proszę pisać PW.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    74
    BMW
    750iL
    Skąd
    Sin City
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Zesikałem się w majtki.
    Mam już potwierdzenie twojej kategorii.

    Owocnego dopieszczania tej twojej srebrnej igły, po mikserze, z ringami i pługiem z allegro.

  7. #7
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Ech... mieszkam 15-20km od Białki Tatrzańskiej.W poniedziałek podjadę i zobaczę ten samochód.Po fotkach faktycznie nie wygląda za dobrze-chyba mało ktoś dbał o ten samochód :( Jak zobaczę na żywo to opiszę i może zrobię kilka dodatkowych fotek.
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar YBSA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    433
    BMW
    730d 2001r.
    Skąd
    WPZ
    Spokojnie, koledzy po co te spięcia...
    Co do samego samochodu: auto ma 23lata! Kosztuje tyle co dobry Polonez. W tej kasie chcecie cudu i rodzynka? Nie tędy droga... Jeżeli kasta i mechanika są w dobrej kondycji to tak jak napisał langstrecketE32: to jest dobry materiał do odbudowy fajnej E32. Felgi jak dla mnie mega wypas! :o

    - mamo, mamo, dlaczego ci ludzie klękają?
    - bo to jedzie BMW e38 synku...
    -------------------------------------------------
    ///M-Sport Individual

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez langstreckeE32
    po mikserze, z ringami i pługiem z allegro.
    Pług już masz a reszta zawita więc no stres,moja jednak nie ma nic z tym wspólnego.heh

    Tak się zastanawiam co ci sie w niej podoba ale jak widziałem twoją poprzednią 750 w temacie powitalnym to na prawdę nie mam już żadnych pytań.Faktycznie ta 735 to nie zła sztuka przy poprzednim strupie !

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    68
    BMW
    brak
    Skąd
    okolica of 100lica
    Wtrącę swoje pięć groszy ;) Panowie, proszę pamiętać, że auto ma 23 lata. Na dużą uwagę zasługuje fakt, że jest w rękach jednego właściciela od nowości. W tamtych czasach na takie auto pozwolić sobie mogli na prawdę bardzo nieliczni (czyt. majętni... i to bardzo) i przypuszczam że auta nie można było serwisować poza ASO. Jeżeli właściciel posiada pełną dokumentację auta (ks. serw, rachunki + inne knigi wydawane przy zakupie nowego auta) to już sam ten fakt daje nam dużo info o aucie i niezaprzeczalnie jest duuuużym plusem. Ponadto samochód był eksploatowany w warunkach górskich co też nie wychodzi karoserii na zdrowie (śnieg, sól, itp). Jeżeli nie ma rdzy, tak że można ręce od spodu wkładać to nie ma tragedii. Szkoda że nie ma fotek środka od strony kierowcy, ale to które jest pokazuje że skóra jest w stanie całkiem dobry (przynajmniej wg mnie). Co do felg, mi się osobiście podobają, ale wymagają gruntownego odświeżenia, a po polerce uważam że by się prezentowały zacnie :) Przypuszczam że są to oryginalne BBS, a nie chińska podróba, co też jest jakimś plusem. W opisie czytam, że silnik i ASB są ok, więc auto może faktycznie jest ciekawą bazą do renowacji i jeżeli ktoś ma zapał (no i oczywiście środki pieniężne) może z tego auta zrobić fajny egzemplarz.

    PS. co do przedniego zderzaka nie wiem czy to oryginał czy też nie, ale ja bym go sobie zostawił.

    Kolego tiron, jak obejrzysz daj znać co i jak. Jestem bardzo ciekaw jak wypadną oględziny.

    Ups... to się rozpisałem, mam nadzieję że nikt czytając mój wywód nie zasnął ;)

    Pozdrawiam i Panowie.... WIĘCEJ LUZU.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •