Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: 740iA 1996r Warszawa - Zdecydowanie Odradzam

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez jarek88
    kolejny przykład idioty za sterem BMW serii 7 pewni rodzice dali mu na samochód i katuje go teraz idiota

    ja swoja e32 zakupiłem gdy miałem 21 lat i ok fazy testów były przez pierwsze 2tyg a po tym czasie przyjołem tryb emeryta. Dodam tylko że sam ciężko zapracowałem na zakup tego wymażonego i upatrzonego dużo wcześniej egzemplarzu.
    Dowiedziałem sie też ile kosztuje naprawa i serwis tym bardziej na dobrych częsciach co tym bardziej przychyla się nad odpowiednim dbaniem o swoje auto
    niestety nie wszyscy tak samo podchodzą do swoich Bmw jak Ty i wielu z Nas. A szkoda

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    Auto po ostatniej wielkiej Burzy Wjechało w wielka kałuże na trasie toruńskiej i przestało odpalać ... sądzę że Pociągnął wodę bo rozrusznik się blokuje w trakcie kręcenia :( szkoda auta ale chłopak może zrozumie ...

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    hmm ja wam powiem ,że swoje pierwsze 7er zakupiłem przed 20tym rokiem życia ale sam na niego zarabiałem i utrzymywałem. wiem ,że to drogie wózki. Ale konkretnie mnie dziwi potrzeba upalania 7er jakbym chciał coś szybkiego do zabawy było by to e30. 7er jest ciężkie i nie nadaje się zwyczajnie do extremalnej jazdy.
    e32 v8 manual

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    P3xeon - małe ot - jaką zasadą kierujesz się zaczynając wyraz z wielkiej litery? Tak z ciekawości pytam, czy masz jakiś system na to? :)

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    jakiś nawyk mi został z branży informatycznej, nie ukrywam faktu problemu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •