Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: 740iA 1996r Warszawa - Zdecydowanie Odradzam

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Cytat Zamieszczone przez ginspirations
    Jeśli ktoś kupuje takie auto i stać go na bądź, co bądź drogi serwis, to ja nie widzę problemu.
    Wez rowniez Kolego pod uwage to , ze sporo ( nie twierdze, ze wszyscy) mlodych ludzi kupuje taki auta dla lansu, szpanu, checi pokazania sie przed swiatem, niezdajac sobie sprawy z kosztow utrzymania. Gdy dochodzi do pierwszych powaznych napraw wynikajacych z zaniedbania, wowczas takie fury laduja na sprzedaz. Zapewne wiekrzosc 20-latkow niestety, ale nie stac na utrzymanie z wlasnej kieszeni takich aut. Wielu z nich zakupuje takie bryki za kase od swych rodzicow, a gdy stanie przed dylematem, czy wydac kase na serwis, czy na laski imprezy itp. jak myslisz co wybierze? Mysle, ze sporo racji maja Koledzy piszacy o mlodych ludziach jezdzacych 7er, chociaz podkreslam nie dotyczy to wszystkich.

  2. #12
    Ciekawa sprawa :)

    Powiem szczerze, ze jedynie kłopotem może być te gwiżdżąca skrzynia i to, ze samochód nie jedzie prosto. A reszta? to przeciez bzdury.

    Jesli nie było bardzo rozbite to i da się odratować. Cieszy fakt, ze silnik zdrowo chodzi :)

    Kwestię ceny pomijam, bo kazdy ma inne kryteria, ale nie skreslałbym samochodu.

    Chwalić się - czyje to! :what:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    34
    BMW
    BMW 123D
    Skąd
    Toruń
    czyli wychodzi ze nawet jak ma nalepkę 7er to może być lipa ...
    Jankes
    ''Pal Gumę Nie Duszę""

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar YBSA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    433
    BMW
    730d 2001r.
    Skąd
    WPZ
    Jeżeli samochód ma luzy na zawieszeniu to nigdy nie będzie jechał prosto bo automatycznie traci geometrię.

    - mamo, mamo, dlaczego ci ludzie klękają?
    - bo to jedzie BMW e38 synku...
    -------------------------------------------------
    ///M-Sport Individual

  5. #15
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez jankes5555
    czyli wychodzi ze nawet jak ma nalepkę 7er to może być lipa ...
    To nie jest plomba gwarancyjna kolego tylko dowód na to, że kolega był na jakimś spocie w Wawie albo jest zaradny i zrobił ją sobie sam ;)

  6. #16
    dokładnie - nalepka 7er to nie plomba gwarancyjna :)

    Oleusa były wóz to całkiem dobry przykład (jeśli mogę to tu teraz przytoczyć) :D Neufik też tam co nieco ma ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    dokładnie - nalepka 7er to nie plomba gwarancyjna :)
    A nawet jeśli, to znam przynajmniej kilka wozów, które są już "po gwarancji". ;)

    Naklejka niczego nie gwarantuje.

  8. #18
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Panowie spokojnie - Neufikowozik już wraca do formy i to szybkim tempem :) Ale co do szpachlowagena Olejusa to już się nie wypowiem :)

    Na moją bym jakiegoś chętnego pewnie bym znalazł bez problemu :)
    Ostatnio edytowane przez Greg38 ; 17-01-2011 o 00:37

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    A co do "małolata"... Sam mam stosunkowo nie wiele więcej jak 20 lat i nie rozumiem w czym jest problem? Mi osobiście jest potrzebne takie auto i świetnie sprawdza się jako samochód rodzinny, a że mam 2 letniego syna, to wiem co mówię. Jeśli ktoś kupuje takie auto i stać go na bądź, co bądź drogi serwis, to ja nie widzę problemu.
    Małolat to określanie dojrzałości psychicznej a nie Wieku

    Jedno jest pewne poprzedni Właściciel - Michał nie może zrozumieć jak on mógł tak szybko zakatować ten samochód , jak gadałem z nim to wymienił w nim całe zawieszenie na nowe łącznie z amortyzatorami .

    A Co do krzywego koła już się okazało że nawet wiem jak jest załatwił - obróciło go przy dużej prędkości i zawalił tym kołem w krawężnik - Podobno Felga 18 Połamana , Osoby które to widziały bo akurat znajomy widział na Żoliborzu potwierdza że auto tak mocno przywaliło że nie wiele brakowało do dachowania

    Jedno Jest Pewne z dnia na dzień zmienia się stan techniczny pojazdu którego właściciel Jeździ noga podłoga nawet na zimnym Silniku. - Wyklucza dla mnie Kupienie Auta od takiej osoby

  10. #20
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    kolejny przykład idioty za sterem BMW serii 7 pewni rodzice dali mu na samochód i katuje go teraz idiota

    ja swoja e32 zakupiłem gdy miałem 21 lat i ok fazy testów były przez pierwsze 2tyg a po tym czasie przyjołem tryb emeryta. Dodam tylko że sam ciężko zapracowałem na zakup tego wymażonego i upatrzonego dużo wcześniej egzemplarzu.
    Dowiedziałem sie też ile kosztuje naprawa i serwis tym bardziej na dobrych częsciach co tym bardziej przychyla się nad odpowiednim dbaniem o swoje auto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •