Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: [ pozostale] Zakup E65 czy E60 ?

  1. #11
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Przede wszystkim passaty B6 (06-09r) omijaj szerokim lukiem! Bo to sa naprawde smietniki (stronka ktora podal kolega chwile wczesniej dokladnie obrazuje "jakosc" tych aut) - jesli juz auto ze stajni VW to Golf 5...
    Jesli ma to byc BMW serii 5 lub 7 i ma byc niezawodne lub zblizone do niezawodnego i do tego tanie w utrzymaniu to polecam NIEZAJECHANE i niewymeczone wypadkami modele E39 525d/530d lub E38 730d
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    E38 to ja biore wiec ojciec nie bd chciał czegoś podobnego. A on jest z tych co wybierają auta "rocznikiem" że niby czym nowsze tym lepsze, wiec lipa ...

  3. #13
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez robert1903
    E38 to ja biore wiec ojciec nie bd chciał czegoś podobnego. A on jest z tych co wybierają auta "rocznikiem" że niby czym nowsze tym lepsze, wiec lipa ...
    Wszystko fajnie :) ale w tych "nowszych rocznikach" nie ma juz opcji "tanie w utrzymaniu"... ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    zalezy jeszcze jak ojciec jezdzi. jak chce passka to niech kupi passka tdi i koszty nie beda duze (chyba ze cos sie sypnie)
    P.P.K.K

  5. #15
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    E65 - to jednak wygoda, a E60 jednak jest mniejsze, sportowe, np zawieszenie jest juz sztywniejsze jak w E65.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    Jeśli e65 to 730d lub jakaś benzyna V8. Alternatywa dla e65 wg mnie wśród "piątek" to tylko 545i lub 550i w manualnej skrzyni
    Passat jako alternatywa dla e60 lub e65 to tak naprawdę żadna alternatywa. Nie powiem złego słowa o Pasku, ale nie o najnowszym modelu, o którym słyszałem sporo niepochlebnych opinii. Niestety nim nie jeździłem.

    Summa summarum- Passat (tylko dlatego, że jest brany pod uwagę). Nie wydaje mi się jednak, aby koszty eksploatacyjne były duuuużo mniejsze niż np. przy 520d.

    Pozdro

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Jak dla mnie e65 ma " swój urok", a w e60 mina blednie jak wejdziesz do środka. Dla mnie te auto jest zepsute w środku... moje zdanie, odczucia.
    Co do Passata, napewno też łatwiej sprzedać niż BMW, bo ludzie w Polsce mają zdanie że BMW to tylko burżuje co z kasą nie mają robić.
    No 5 to wiadomo charakter sportowy..
    7 elegancja, prestiż no i te fotele....bajka:)
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  8. #18
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Mój kolega niedawno przywiózł z Niemiec 520 d , 163 km ,fajne wyposażenie (skóra itp) ,spalanie jak jechał około 6l ON ,czego więcej chcieć :)
    Gdybym miał wybierać pomiędzy PASSATEM , a E60 ,to wybrałbym e 60 :)

    Kolonkos mój inny znajomy ma e 60 530 d i fotele ma na maxa wypasione ,lepiej niż nie jedna e 65 ,więc nie trzeba kupować e 65 dla samych foteli :)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    W sumie tak ale takich fajnych guzików to już nie ma! Ale dużo to też kwestia gustu jednym podoba się tylko e60 innym tylko e65...
    Poza tym Ojciec sam powinien zdecydować co chce, bo niech się coś zepsuje to zawsze może mieć wyrzuty...,
    A założę się że Twórca tematu pewnie nie raz chciał sam się wozić "taty" autkiem:P
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    Jego autem nigdy nie jezdziłem (bo jest brzydkie :P czytaj minivan.) No jakby miał e60 czy e65 z chęcią bym się przejechał. Albo podmienił na e38 co jakiś czas :)
    Dzieki za opinie, wiadomo wszystko wyjdzie w praniu ale chciałem znać Wasze zdanie:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •