witam
Jestem tu nowy ,więc Witajcie!
Mam 760i z 2003 r i pojawił się problem ,otóż parę dni temu ,po 4 miesięcznym postoju w garażu ,wyjechałem moim "cackiem" ,przejechałem ze 3 km i wróciłem. Stanąłem przed garażem wrzuciłem "P" otworzyłem drzwi garażowe i wróciłem do auta , ja mu wsteczny a on nic pokazał mi żółty znaczek na wyświetlaczu ,później czerwony i info o awarii. Wyłączyłem silnik ,po ponownym odpaleniu wsteczny wszedł bez problemu . Ale od tego momentu zaczęły się kłopoty . Niekiedy nie wskakuje "P" (mruga "N") ,niekiedy nie wskakuje "D" ,ale zwykle restart silnika pomaga . zaczęły pojawiać się komunikaty o gotowaniu się płynu w chłodnicy , potrzebie dolania oleju(jest stan) . W serwisie skasowali błędy, Po jeździe próbnej ok 50 km wszystko znów się spieprzyło. Przez 2 lata nie miałem problemów . Dodam,że bieg jak już się "zapnie "to auto jedzie jakby nigdy nic. Problem pojawia się po postoju skrzyni w pozycji "P" .W serwisie twierdzą ,że skrzynie trzeba by wymienić , ale nie rozumiem, postał i się zepsuł? a te różne dziwne komunikaty? Macie jakiś pomysł ,bo wg mnie to może elektronika szwankuje (dziwne komunikaty) . Dzięki za odpowiedzi
pozdrawiam