Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: Pudzian vs Butterbean

  1. #61
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Olejus a czemu byłeś źle życzysz Salecie?
    Dlaczego od razu źle życze ? Poprostu obstawiłem na zwycięstwo Najmana skromną setkę :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #62
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Olejus a czemu byłeś źle życzysz Salecie?
    Dlaczego od razu źle życze ? Poprostu obstawiłem na zwycięstwo Najmana skromną setkę :)
    Myślę że jak by sędzia ich nie rozdzielił po pierwszym powaleniu to skromna setka mogła by się nieco rozmnożyć. Saleta okładany i krwawiący, mimo że trzymał się całkiem dobrze, mógł by dostać od sędziego czerwone światło i walkę rozstrzygnięto by na korzyść Najmana. No ale rozdzielili ich i Salecie udało się zrobić to co Najmanowi uniemożliwiono.

    Co do Pudziana, też nie sądzę żeby ta walka była ustawiona.

  3. #63
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Co do Pudziana, też nie sądzę żeby ta walka była ustawiona.
    Trzeba wziąć pod uwagę to, że Pudzian tej walki nie mógł przegrać, bo KSW powiedziało, że w takim przypadku będzie to jego ostatnia walka, a przecież jest kurą znoszącą złote jajka dla tej federacji i w szczególności dla Polsatu.Dla Butterbeena była to walka o pietruszkę więc teoretycznie mógłby się podłożyć za odpowiednią kasę.Przy ogłaszaniu wyniku Butterbeen wymownie puścił oczko do kogoś z widowni i kiwnął głową, natomiast Pudzian robił wrażenie, że w ogóle go ta wygrana nie cieszy...Miał jakiś przygaszony wzrok.
    No cóż, mogę tylko spekulować jak było na prawdę ;)

  4. #64
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Przekonamy się co pokaże w następnej walce.

  5. #65
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Przekonamy się co pokaże w następnej walce.
    To zależy kogo dostanie. Jak dostanie balon do bicia to będzie to samo : gleba i cepy od serca. A jak przeciwnik będzie konkretny to wtedy może coś obejrzymy. Na przykład jak bardzo Mariusz popracował na kondycją, ewentualnie może pokaże trochę techniki w końcu od czegoś tych trenerów ma.

    Co do ogłoszenia wyniku walki to tego nie widziałem bo byłem zbyt zdegustowany i odszedłem od TV. No nie wiem ale dalej obstaje przy swoim że po prostu go zlał.

  6. #66
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    Ważne że wygrał i że była okazja aby z kumplami z klubu wyjść na miasto i będzie koleina dajcie mu szanse już kondycyjnie lepiej wypadł
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  7. #67
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Jakoś te poprzednie walki KSW były bardziej emocjonujące. Tak długo trzeba było czekać na walkę pudziana, a była ona ... no właśnie szkoda słów, zero emocji, no może poza tym nieudanym hymnem co mnie zdegustowało do dalszego oglądania. Pokazaliśmy klasę nie ma co Ja jako Polka czułam się bardziej głupio niż ten wykonawca tego hymnu. Po prostu było mi wstyd za nasz kraj, że tak przyjmujemy gości. A potem się dziwią, że tylko się z nas śmieją za granicą ;(

  8. #68
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    Fakt hymn w wykonaniu tego "pajacyka" to wstyd na cały świat. A co do efektowności walk MMA to im mniej widowiskowe tym bardziej profesjonalne. MMA to nie wrestling gdzie "chopcy" na 3m w górę skaczą, żeby potem spaść na swojego przeciwnika niczym Tygrysia Maska :)
    Specem nie jestem ale wydaj mi się że w MMA najbardziej liczą się zapaśnicy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •