Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: Pudzian vs Butterbean

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    krabi dobrym zawodnikiem jest Mamed jeśli chodzi o mma,Pudzian nadaje się do ciężarów.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    Cytat Zamieszczone przez krabi_one
    Zamiast Się ku... Cieszyć, że mamy dobrego zawodnika i fakt - Pudzian jest naprawdę dobry nie tylko w podnoszeniu ciężarów.. to oczywiście polska natura.. (..e pudzian lipa, sam go kurna bym rozwalił..)

    obejrzyj walkę i później coś mów a nie z góry, że Pudzian nie torpeda itp. Powiedz mu to w twarz, nie chcę nikogo krytykować, ale denerwuje mnie nasz kibicowanie bo wygląda jakby było u niektórych przeciw a nie za.

    to fakt. zly nie jest wygral z najmanem (tylko ze z nim kazdy wygrywa). :x i to tez jest prawda ze pudzian jest dobry nie tylko w podnoszeniu ciezarow. w tancu z gwiazdami byl rewelacyjny :what: ja jestem bardzo przeciw. prawda jest taka ze jest silny i kibicowalem mu KIEDYS jak robil swoje. teraz kiedy stal sie medialna dzi.ka robiaca z siebie przecudnej urody ksiecia z bajki ktory jest najlepszy we wszystkim.... nie moge na niego patrzec a tym bardziej sluchac jego pustych wypowiedzi. i jeszcze ten jego smieszny brat zerujacy na famie dominatora :hihi: pauja mi idelnie do wiejskich wstrzasow. krystian spiewa a mariusz walczy w kisielu
    P.P.K.K

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Ludzie, kiedy w końcu zrozumiecie, że Pudzian nigdy nie będzie dobry w MMA.
    Nigdy nie zbuduje sobie wydolności pozwalającej mu przetrzymać całą walkę, bo ma tak przerośnięte serducho od wpier... całe życie sterydów.Kiedy podnosił ciężary wykorzystywał przez określony krótki czas poszczególną partię mięśni, a tutaj wszystkie partie mięśni muszą pracować cały czas i trzeba je jakoś dotlenić, co u Pudziana przy jego muskulaturze i wspomnianym sercu jest niemożliwe.Zobaczycie, że przegra jeszcze kilka walk , siądzie mu psychika i się pogrąży, bo nigdy nie przegrywał do tej pory i wydawało mu się, że może być we wszystkim najlepszy.Byli już nawet tacy którzy się huśtali z takich powodów...

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez Słowik
    Kiedy podnosił ciężary wykorzystywał przez określony krótki czas poszczególną partię mięśni
    Nawet nie wiesz jak bardzo się pomyliłeś.

    Co do Pudziana to ja mu życzę jak najlepiej, będe mu kibicować nawet jak będzie przegrywał - jest Polakiem i my Polacy powinniśmy się wspierać... Ja już jestem ciekaw jak np. Kubicę będą jechać jak zacznie przegrywać...

    Prawdą jest to, że Polacy nie potrafią przegrywać i podpinają się tylko pod sukcesy. Gołota był dobry ale jak wygrywał - jak zaczął przegrywać to każdy po nim jechał zapominająć co osiągnął - to samo Małysz czy paru innych ludzi. Nie jest wstydem odnieśc porażkę w walce, wstydem jest się poddać

  5. #15
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Krabi wrzuć na luz.To tak jak Twoja vectra,prawie 7er i z nim jest to samo-prawie jak zawodnik mma.To jest Twoje zdanie o nim a każdy ma prawo mieć inne.

    Ja mu kibicowałem jak brał udział w zawodach strong man ale teraz jak zrobił z siebie medialną dzi*** nie mogę na niego patrzeć.I tak jak Słowik napisał,nigdy nie będzie w tym dobry.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krabi_one
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    193
    BMW
    E60 530i
    Skąd
    UK
    Ok, przyznaję się , macie rację. Chociaż chciał bym aby był z niego dobry zawodnik, moim zdaniem ma predyspozycje, może po prostu brakuje mu doświadczenia.
    Przejrzałem jego walki na necie i czegoś tam brak.

    Odnośnie Vectry to dni jej są policzone, lecz niestety (abo stety) zamiast zamieniać na e38 to będzie e60, lecz w benzynie.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Positiv, ja po nim nie jadę, ale jak ktoś jest głupi i pcha się wszędzie myśląc, że jest we wszystkim niepokonany to mam o nim takie zdanie a nie inne.
    Jak wychodził do ringu z Silvią to nie było co mu kibicować tylko raczej martwić się, żeby mu się krzywda nie stała, bo to że nie wygra tej walki było pewne.Chyba tylko on w to wierzył i to tylko do czasu wyjścia na ring kiedy zdał sobie sprawę na co się porwał.

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Gorsze rzeczy ludzie robią dla kasy.

  9. #19
    E spoko, a myślałem że się Pudzian zniechęcił. Z grubasem może być fajna zabawa. Wyniku nie typuję ;).

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    krabi_one, a ja się z tobą zgadzam Polak to dziwny człowiek innemu nie da a sam wywali takich przykładów na pęczki a już polak za granicą to ............................... !!! Kiedyś byłem na baletach na których był Pudzian i udało mi mijać z nim w wąskim przejściu nie jestem duży ale do małych nie nalezę koleś naprawdę robi wrażenie sam szacunek dla niego jak wygląda w Strongmenach się spisał to dlaczego nie ma spróbować czegoś nowego
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •