Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Migajace swiatla stop

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    20
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    malopolskie

    Migajace swiatla stop

    Witam!!! Wczoraj zauwazylem ze moje e38 robi sobie bezemnie impreze!!! Auto stalo przed domem i nagle zaczely w nim sie zapalac i gasnac swiatla stop. Gdy poszedlem i zapalilem swiatla przednie mijania tez zaczely wariowac, zapalaly sie i gasly. Oprocz tego wogole nie mialem przeciwmgielnych i swiatel wstecznego. Sprawdzilem bezpieczniki i zarówki i nagle wszystko wrocilo do normy. O co to moze chodzic?? Czyzby jakies zwarcie w instalacji??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    możliwe jakieś spięcia np od deszczu lub wilgoci, jak długo pada mocno? według mnie tylko coś takiego... może się myle. Na wszelki wypadek sprawdz sobie co się dzieje z deszczówką spływającą z przedniej szyby czy leci tam gdzie powinna a nie zalewa ci np kabli lub puszki z bezpiecznikami :) to samo z tyłu czy woda nie dostaje się do tylnich lamp. :)
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    256
    BMW
    E38 M51 , E39FL S62
    Skąd
    Warszawa
    a czy lampy masz z tyłu oryginalne czy jakieś "ledowe" ?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    20
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    malopolskie
    Pare godzin wczesniej mylem silnik, robilem to delikatnie ale moglo sie dostac troche wody do skrzynki z bezpiecznikami 8/ !!! Dzien wczesniej wzialem auto od mechanika i od razu przyszlo mi do glowy ze moze u niego cos zle pospinali a nie skojarzylem ze to moze byc moja wina!!! Dzieki za pomoc!!! Ze tez sam na to nie wpadlem.... Hehehe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •