Witam!!! Na imie mam Marek i od miesiaca jestem posiadaczem mojego malenstwa czyli e38 740i!!! Napisze moze jak zaczela sie moja przygoda z tym autem!!! Kupilem je od posrednika ktory sciagna to auto z niemiec!!! Auto sprawdzilem u mechanika i wszystko wygladalo ze gra gitara!!! Gosciowi zaplacilem i wracajac juz usmiechniety z nowa zabaweczka do domu zorientowalem sie ze cos jest nie tak. Automat wogole nie wrzucal 4 i 5. Z gosciem od ktorego kupilem auto urwal sie kontakt, umowe mialem spisana z jakims niemcem, jednym slowem kupa :) !!! Zaczelem wiec szukac problemu na forach, jezdzic po znawcach od automatow, dowiedzialem sie ze jest to uszkodzenie mechaniczne skrzyni (zadnych bledow na kompie nie pokazywalo) i sa dwie opcje; albo nowa skrzynia albo regeneracja tej!!! Po tygodniu stresu i mowiac delikatnie denerwowania sie zauwazylem z kolega ze jedna opona jest o rozmiar mniejsza. Nie zastanawiajac sie wymienilismy ja na zapasowke (udalo sie ze byla w rozmiarze 3 pozostalych) i nagle cud, wszystko chodzi idealnie, zmienia kiedy chce itd. Alez mi spadl wtedy kamien z serca!!! Od tego czasu wszystko chodzi idealnie, malenstwo przeszlo kompleksowy serwis, zalozylem LPG (wiem ze niema sie czym chwalic, nie jestem zwolennikiem gazy no ale przy takim motorze musialbym chyba miec przynajmniej piatke z przodu na wyplacie zeby pozwolic sobie na jazde na benzynie ;) ) i jestem szczesliwszym posiadaczem E38!!!


Pozdrawiam wszystkich cieplutko