Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [audio] Słaba jakość dzwięku e38 95r.

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    146
    BMW
    e38 4,0 aut. 1995
    Skąd
    Warszawa
    Celem uzupełnienia bo to ważne: nie potrzebuję słuchać głośniej niż daję rade na fabrycznym radiu, chodzi mi tylko i wyłącznie o lepszy dół. Nie mam też telefonu. Oczywiście jeśli pójdzie dobrze to poprawiłbym też i to co jest w tylnych drzwiach. Generalnie to czego chcę się trzymać to zachowanie wyglądu oryginału bez dodatków typu większe maskownice czy subwoofer w bagażniku.
    pzdr

    Dodam jeszcze, że trochę podejżewam radio o wpływ na jakość słabego dołu-do reszty nie mam poważnych uwag, nie chodzi mi o coś super tylko poprawę do jakiegoś średniego poziomu fabrycznych nagłośnień przeciętnych samochodów. Zresztą wyjąłem skrzynkę i słucham jej w pokoju, niestety nie dysponuję wystarczającym wyborem głośników tej średnicy żeby mocniej poeksperymentować. Tak a'propo Dalco to mam takie cudo w maximie i na fabrycznych głośnikach pracuje tak że wywaliłem z bagażnika subwoofer, chciałbym się chociaż zbliżyć do tego co w tych samych latach dawali japończycy...
    Ostatnio edytowane przez paweł_wawa ; 17-01-2011 o 20:56

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    53
    BMW
    e30
    Skąd
    bielan
    jak nie chcesz zmieniac sprzetu na nie oryginalny to postaraj sie znaleźć radio z serii BMW Professional . sa to radia produkowane przez Beckera a nie jak w serii Biznes przez blaupunkta czy philpsa .
    np . dedykowane do E38 BE 2451 lub montowane w E36 ( przewaznie w serii M) BE 2450 . juz sama różnica w ciężarze miedzy Beckerem a resztą świata da wiele do myślenia
    sa to takie radia http://elektron.pol.lublin.pl/users/...alog/bmw92.htm
    Ostatnio edytowane przez qaz ; 17-01-2011 o 21:10

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez BRABUS Zobacz posta
    dźwięk pójdzie w drzwi a to nie pasuje trochę do klasy auta.
    ROTFL

    Cytat Zamieszczone przez BRABUS Zobacz posta
    Problem lezy po stronie radia.
    U szajboosa pozostała w pełni funkcjonalna duża navi a różnica w jakości odsłuchu znaczna
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    18
    BMW
    740 E38
    Skąd
    WARSZAWA
    WITAM WSZYSTKICH.!!
    PROSZE O POMOC.!
    szukam pomocy w związku z audio poniewarz nie mam wogóle dzwieku i wariował potencjometr. wydawło by się ze walneło radio. więc je wymieniłem zapłaciłem 400 zł i problem jest ten sam nadal cisza.
    gdzie mam szukac pomocy w tej chwesti albo jakies wkazówki bo może będe mógł sam to zrobić .
    od czego zacząć
    prosze o pomoc.
    z góry dziekuje Jarek.!!..moje
    gg 10695591.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •