Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: e32 730 ktokolwiek zna...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa

    e32 730 ktokolwiek zna...

    Szanownych klubowiczów proszę o opinie nt. tego egzemplarza http://otomoto.pl/bmw-730-v8-C13692435.html
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  2. #2
    Wyglada ładnie :)

    Może warto się bliżej przyjrzeć?
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    ktoś mnie pytał o to auto.. ma być oglądane na weekendzie z gotówką..
    e32 v8 manual

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    11
    BMW
    E34 M-technik
    Skąd
    Warszawa
    wyglada sensownie.. ciekawe co to za gaz w niej i jak na nim lata...

  5. #5
    Szkoda że numery ma zasłonięte, może bym skojarzył to autko,a tak szczerz to nie kojarze ;)

    Ogłoszenie wisi nadal czyli autko się nie sprzedało ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    jeżeli ktoś jest zainteresowany to znajomy był oglądać i jego spostrzeżenia mogę napisać na pw.
    e32 v8 manual

  7. #7
    No to napisz co i jak,żeby na przyszłość nie wałkować tego samochodu ;)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    cyt: " Generalnie pierwsze wrażenie nie było najlepsze-Rant prawego błotnika z tyłu ma purchle(jako jedyny),koło rejestracji na tylnej klapie też trochę rudej, przedni zderzak taki ciut po przejściach,silnik z prawej strony nieco spocony, centralny nie działa,instalacja kilkuletnia i to pierwszej!generacji.Po tym wrażeniu chciałem podziękować i przeprosić Cię za robienie nadziei,ale nie byłbym sobą,gdybym nie doprowadził tego do końca
    Przejażdżka.Odpaliło ładnie,pomruczało,automat ruszył ok,reakcje kierownicy w porzadku.
    Sprawdziłem jak się zbiera,jak zmienia biegi, jak hamuje przy gwałtownym deptaniu,jak w zakręcie,jak jazda na wprost z puszczeniem kierownicy,czy się nie przegrzewa-wszystko bez zastrzeżeń w zasadzie(jest jedno,ale to za chwilę).Klima,szyby,lusterka,działają.Bez podejrzanych odgłosów.Pozytywnie zaskoczenie,że na gazie auto jedzie normalnie!zbiera się miło,nie falują obroty,auto na światłach było tak ciche,że myślałem,że zgasłoZgasł,jak po przejażdżce na postoju przełączyłem na benzynę i dodałem gazu.Ponownie odpalił normalnie.
    Ta dośc istotna rzecz,którą należałoby sprawdzić to kwestia przeniesienia napędu.Przy odpuszczeniu gazu w czasie jazdy auto zawibruje, a podczas ruszania "słychać" je....kurde,jestem zbyt zmęczony by to zgrabnie opisać.Takie jest moje podejrzenie,bo skrzynia działa płynnie w czasie jazdy,silnik zdrowo się wkręca,wsteczny również działa
    Jeszcze jedno z wad-opony zimowe.Na plus-auto u nich od 2004ego roku,teraz kupili e38 w dieslu.
    Cena powinna spaść do 7tys. Szczerze?Patrząc na to co jest na rynku to bym się zastanawiał.Przy okazji zauroczyły mnie 7odemki.Zawsze mi się podobała ich majestatyczna linia,ale wydawało mi się,żę są zbyt "okrętowe".Ale ta wygoda...hmmmm,i moje ulubione fotele Bufflo
    Ok,jak masz jakies pytania odnosnie tego auta to pisz.Koleś moze podesłać jakieś dokładniejsze foty i historie Wymian czy coś takiego.W lutym było całe zawieszenie z przodu wymieniane. "
    e32 v8 manual

  9. #9
    No fajnie że to wkleiłeś, wiadomo co i jak z tym autem ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    no taką wiedzą trzeba się dzielić, może kogoś zachęci lub odstraszy, ale na pewno pozbawi pewnych złudzeń.
    e32 v8 manual

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •