Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: E32-wasze opinie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    35

    E32-wasze opinie

    Celowałem w e38 ale coraz bardziej skłaniam się ku e32. http://moto.allegro.pl/item116218782...0i_v8_gaz.html

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Mało zdjęć, mało opisu. Na pierwszy rzut oka ładna, ciekawe jaki ma gaz i jak na nim chodzi (w rzeczywistości oczywiście). Cena wg mnie odpowiednia, jeżeli jest w takim stanie jak opisuje sprzedający :)

    Jak wszędzie - trzeba zadzwonić, a jak rozmowa zachęci to podjechać zobaczyć.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    35
    Zadzwonie,zapytam,zobaczymy co nam powie właściciel.Tak się składa że w tym tygodniu powinienem być w Bytowie.Zastanawia mnie czy jest ktoś na forum z tego regionu co pomógł by zobaczyć auto.Jestem kompletnie ciemny jeżeli chodzi o ten silnik.

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Ciekawa jest. Myślę, że warto zobaczyć.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    35
    Rozmawiałem z właścicielem.Wydaje się warta uwagi.W środę będę w Bytowie więc jestem umówiony na oględziny.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    to pasiona w opinie okropnie wygląda. auto ma potencjał wnioskując po zdjęciach.
    e32 v8 manual

  7. #7
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    rzeczywiście pasiona jest dobrze , cena spora ale jeżeli jest w dobrym stanie może być warto ................

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Cena jak na ładne 740 to nawet niska ale nie ma się co dziwić w końcu jest uszkodzona a sądząc po sposobie jak jest połamana blacha to, żeby to dobrze zrobić to drzwi i błotnik do wymiany potem lakiernik z 2 000zł dojdzie jak nic, żeby było wszystko okej albo zrobić za 500zł i ruda za pół roku czeka :)

    Nie bawiłbym się w coś co ma już 3 lata lpg :) Ale ja mam naryte w bani hehehe

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Krzysiek, nawet drogi lakiernik to jest 500zł/element więc nie 2000 a maksymalnie 1000 a nawet mniej bo można odciąć przy listwach ;) 3 letni gaz to nie dramat, ale warto się dowiedzieć co to za instalacja.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    no ja raz ucinałem przy listwach w poprzedniej E-32 i skończyło się rdza spawy u blacharza to nie fabryka niestety :(

    No tak 500zł element to mamy 1000zł za lakierowanie plus koszt drzwi i błotnika i latania koło tego to 1500zł na bak wyjdzie a osobiście jakbym miał malować dwa elementy pomalowałbym cały bok bo będzie widać różnicę.

    Może ktoś powie, że wybrzydzam ale już raz problem z rdza miałem w E-32 i to jest najgorsze co czeka te auta bo mechanika jest prosta zepsuło się coś to wymienisz i jest git a rdza jak raz wejdzie to już zawsze wraca wcześniej lub później :(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •