Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Zamiana panela od klimy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    129
    BMW
    BMW E38 735i
    Skąd
    Mazury

    Zamiana panela od klimy

    Witam moja beta jest z 96 r mam panel od klimy i pixele mi nie swieca chcial bym zamienic na nowszy panel http://allegro.pl/item1162685125_bmw...nik_klima.html
    a mam taki http://allegro.pl/item1154293188_pan...c_bmw_e38.html poradzcie cos

  2. #2
    Przyjacielu smiało możesz przekładać panel, jednak może się zdarzyc że trzeba bedzie panel zakodowac pod autko ale spokojnie daje rade, a stwierdzisz że trzeba zakodować ,jak nie bedzie załączac klimy bo wszystkie inne funkcje będą działać,oprócz klimy, ;)

  3. #3
    Daje radę. Jak Komando napisał :)

    Jak dobrze pamiętam to sam zmieniał ;) tylko coś ten panel co podałes jakiś drogawy :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    panel będzie pasował ostatnio tez zmieniałem:) Znalazłem na allegro za 100 zł także trzeba dobrze poszukać:). Ja musiałem adaptacje przeprowadzić bo wariował kilma się nie włączała, silnik łapał lewe powietrze. W dziale instrukcje masz poradę jak go zakodować pozdrawiam

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    129
    BMW
    BMW E38 735i
    Skąd
    Mazury
    A no to spox :D ale moj panel ma 6 wtyczek a niektore widzialem maj tylko 5 to problem czy szukac takich z 6 wtykami.

  6. #6
    różnica tkwi w zabudowie samochodu a konkretnie czy ma webasto. Pod panelem niebieska wtyczka ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    129
    BMW
    BMW E38 735i
    Skąd
    Mazury
    Niema webasta dolacze fote cos nie idzie fotki dolaczyc

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    19
    BMW
    e38 740 b44
    Skąd
    Ostrów wlkp
    Witam.Tą samą operacje przeprowadziłem u siebie w sobotę i ten nowy panel musisz dokodowac ogólnie nie jest to proste musiałem uzyc interfejsu inpa.Zajęło mi to jakieś 3 godziny.Jest to dokładnie opisane gdzieś na forum.A tak w ogóle to są panele od angola i jeden jest z REST(ogrzewanie parkingowe póki silnik jest ciepły)a drugi ma funkcję MAX czyli maxymalne chłodzenie
    POWODZENIA

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    129
    BMW
    BMW E38 735i
    Skąd
    Mazury
    Ten niby jest od niemca i ma 6 wtyczek tylko cena drogo co wy na to http://allegro.pl/item1156918919_bmw...imatronik.html

  10. #10
    To co podałes jest z webasto.

    Czy podejdzie z niepodpięta wtyczką? Nie wiem - nie trenowałem a cena faktycznie spora
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •