Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: wyjaca pompa paliwa

  1. #21
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    U mnie to piszczenie było BARDZO nieznośne także wiem jak to wkurzać potrafi .
    U mnie raz było raz nie, ale i tak włosy na głowie stały dęba.

    A teraz ummmmmmmmmmmmmm bajka.

    Raz jeszcze wielkie dzięki, pozdrawiam.

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez Guralbmw
    z tego co pisal joe white ten zaworek nie jest do kupienia osobno
    Dokładnie tak :)

    Sprawdziłem część po numerze i ten numer co jest na zaworku nie działa :/ Sam zaworek jest nie do kupienia w ASO - no chyba ze z całym zbiornikiem, ale nie o to nam chodziło :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    S7 przeszukalem oem i nie ma tego zaworka na zadnym schemacie, nawet zbiornika. No coz moze go zapomnieli dorysowac :) Zastanawia mnie jak role pelni ten zaworek, to klucz do poszukiwan zamiennika

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    62
    BMW
    e38
    Skąd
    Opole
    Witam!
    Panowie od niedawna mam ten sam problem opisany w tym temacie...i jeśli rozwiązaniem tego problemu jest opisywany powyżej zaworek to czy ktoś z Was ma go na sprzedaż ewentualnie gdzie takie coś można dostać. z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    345
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wałbrzych
    Panowie mam pytanie, ponieważ aktualnie mam ten sam problem z wyjacą pompą, odkreciłem pompe i nie mam w żadnym miejscu tego zaworka o którym tutaj jest mowa.... mam e38 3.5 to możliwe że mam jakaś inna pompe ???

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    62
    BMW
    e38
    Skąd
    Opole
    Cytat Zamieszczone przez Rafi84 Zobacz posta
    Panowie mam pytanie, ponieważ aktualnie mam ten sam problem z wyjacą pompą, odkreciłem pompe i nie mam w żadnym miejscu tego zaworka o którym tutaj jest mowa.... mam e38 3.5 to możliwe że mam jakaś inna pompe ???
    Kolego ten zaworek znajduje się gdzieś w odległości 20 cm od pompy w głąb bagażnika...tu masz obrazek na którym jest to widoczne: JA niedawno wymieniłem go u siebie i jak ręką odjął. Pozdrawiam

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bakstg
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    196
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Chciłem odświeżyć temat.. gdzie idzie dostac zaworek o którym tu mowa? moja pompa strasznie wyje i chciałem coś zaradzić....

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    345
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wałbrzych
    Wymień pompe, miałem trzy e38 i w każdej jak zaczynała wyć to tylko wymiana samej pomy pomagała.

  9. #29
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez Rafi84 Zobacz posta
    Wymień pompe, miałem trzy e38 i w każdej jak zaczynała wyć to tylko wymiana samej pomy pomagała.
    Nie koniecznie kolego, ale nie wykluczone. Jak po wymianie pompy nie pomoże to pewnie zaworek, gdzie dostać? Musisz dzwonić do sprzedających zbiorniki na rynku wtórnym bo w ASO część występuje, tylko z nowym zbiornikiem.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    345
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wałbrzych
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    Nie koniecznie kolego, ale nie wykluczone. Jak po wymianie pompy nie pomoże to pewnie zaworek, gdzie dostać? Musisz dzwonić do sprzedających zbiorniki na rynku wtórnym bo w ASO część występuje, tylko z nowym zbiornikiem.

    Masz rację. Ale szybciej znajdzie pompę, na podmianę i sprawdzenie, niż ten zaworek. Wiem bo też szukałem i nikomu nie chciało się tego demontować. Każdy chciał sprzedać w komplecie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •