Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 30

W±tek: Gad¿et do ka¿dego Auta

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Nastêpny post Nastêpny post
  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Apr 2010
    Posty
    308
    BMW
    golf III
    Sk±d
    wroclaw
    no dobre to jest

    i w cenie 1 dobrego mandatu

    hmmm...

  2. #2
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Ventola
    Do³±czy³
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Sk±d
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez LoLo
    no dobre to jest

    i w cenie 1 dobrego mandatu

    hmmm...
    Tylko pod warunkiem, ¿e nie z³api± Cie na suszarkê.
    Prowadzê swoje ¿ycie, a nie BMW ...

  3. #3
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jul 2010
    Posty
    20
    BMW
    e38 740iA
    Sk±d
    malopolskie
    fajna sprawa, chcesz sobie wieczorem jechac "przepalic auto" ;) i fotoradary nasz w d....pie hehe

  4. #4
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2010
    Posty
    68
    BMW
    E38 750IAL
    Sk±d
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Jacko
    Znajomy ca³y czas ¶miga bez naklejki na szybie, a tablicê przedni± ca³y czas ma zas³oniêt± obciêt± chink± zapachow± (po odciêciu do³u wygl±da jak listek). Za brak naklejki mandat jest 50z³, za listek chyba tyle samo, bez punktów. Kalkulacja jest prosta, tym bardziej ¿e trzaska po 60-100 tys rocznie, g³ownie trasa.
    Ramki podobaj± mi siê, gdybym wiêcej je¼dzi³ to chyba bym zakupi³.

    PS. S³ysza³em w latach 90tych, ¿e co¶ podobnego Niemcy ju¿ mieli

    i tu siê troszke mylisz....za brak naklejki mog± Ci zabraæ dowód rejestracyjny.......ostatnio mia³em tak± akcje bo nigdy nie mam czasu zrywac i naklejaæ nowych...no i ostatnio pany policjanty mnie zatrzymali(oczywi¶cie za co innego) no i by³a dyskusja na temat tej w³asnie naklejki....i ma³o zbrak³o

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Sk±d
    Sandomierz
    Ja nie mam ani rej (zast±pi³em blend±) ani naklejki.Je¿d¿ê wszêdzie i kontroli jeszcze nie mia³em ;)

  6. #6
    Vip Vip Awatar lockbud
    Do³±czy³
    Jul 2009
    Posty
    2,436
    BMW
    By³o E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Sk±d
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Ja nie mam ani rej (zast±pi³em blend±) ani naklejki.Je¿d¿ê wszêdzie i kontroli jeszcze nie mia³em ;)
    To tylko kwestia czasu :)

  7. #7
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Sk±d
    ONA --> DW
    Blog
    1
    D¿uda, ka¿dy Ci powie ¿e naklejka jest wymagana. Przy pierwszej kontroli (je¶li zauwa¿± jej brak), to jak bêdzie normalny policjant to ka¿e Ci j± nakleiæ, a jak dziad to dostaniesz mandacik i te¿ ka¿e ci j± natychmiast nakleiæ. Je¶li jej nie bêdziesz mia³ przy sobie - poleci dowód. Oczywi¶cie w zale¿no¶ci od humoru Pana Policjanta. :P

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    10,292
    BMW
    E32 735i , G11 750i M-pak ; MB 560 SEC 88'
    Sk±d
    Sandomierz
    Nie m±druj mi siê tutaj... ¿arcik ;D

    A tak na powa¿nie to Irku doskonale sobie z tego zdajê sprawê.Naklejki nie mam od kiedy mam auto.W schowku sobie spokojnie le¿y i jak co¶ to naklejê a mandatu nie przyjmê tak czy inaczej(bêdzie to zale¿eæ od mojego humoru a nie policjanta :hihi: ;D )

    pozdr

  9. #9
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,425
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Nie m±druj mi siê tutaj... ¿arcik ;D

    A tak na powa¿nie to Irku doskonale sobie z tego zdajê sprawê.Naklejki nie mam od kiedy mam auto.W schowku sobie spokojnie le¿y i jak co¶ to naklejê a mandatu nie przyjmê tak czy inaczej(bêdzie to zale¿eæ od mojego humoru a nie policjanta :hihi: ;D )

    pozdr
    A za brak naklejki s± punkty ? Chyba nie, wiec ja tam wole taki mandat niz za prêdkosæ - hmm

  10. #10
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Sk±d
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Kwestia naklejki zosta³a ju¿ wyja¶niona. Koniec z tym OT.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •