Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: "... pożar doszczętnie strawił dwadzieścia samochodów..

  1. #1
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A

    "... pożar doszczętnie strawił dwadzieścia samochodów..

    Pewność na każdym kilometrze ...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    W weekend byłem na zlocie (motocyklowym) w Kaliszu i wracając w niedzielę do południa widziałem te wypalone wraki - MASAKRA... :shock:

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Słyszałem o tym w radiu, współczuję tym ludziom..
    Widać że jedna e36 poszła na straty.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Z jednej strony tragedia, ale z drugiej jak na to nie spojrzeć to ludzie są po części sami sobie winni. Po co parkują w miejscach niedozwolonych i nie przeznaczonych do tego? Żal im kilku złotych na parking strzeżony? W tej sytuacji widać, że kierowcy tych samochodów stali na "szczęście" na poboczu nie zakłócając ruchu. Ale ile jest takich sytuacji w miejscowościach letniskowych, że w upalne dni ludzie porzucają swoje samochody na poboczach w pół metrowych trawach i krzakach, żeby tylko zamoczyć się w wodzie. Nie biorąc w ogóle pod uwagę tego, że pozostali kierowcy mają problem, żeby przejechać taką ulicą, nie wspominając już o tym jak się minąć z autem jadącym z naprzeciwka

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Na parkingu strzeżonym mogło nie być miejsca, nie raz spotkałem się z taką sytuacją i parkowałem na dzikich parkingach.. teraz już raczej tego nie powtórze.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Na parkingu strzeżonym mogło nie być miejsca
    Oczywiscie, bywa roznie. Tak czy inaczej szkoda aut i wspolczucie dla ich wlascicieli

  7. #7
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Ajajajajjjj... Spokojnie się opalasz nad wodą a tu pali się Twoje auto!! szok!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Makaron
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    141
    BMW
    BMW E-38 740 IA 4.4
    Skąd
    Kraków
    Ja detektywem nie jestem,ale można przypuszczać że przyczyna byłą wysoka trawa(sucha jak pieprz) która dotykała rozgrzanego układu wydechowego :(

    Przykra sprawa :(

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar tomi290
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    BMW
    E 38 735 1998
    Skąd
    KBR
    Cytat Zamieszczone przez Lilka
    Z jednej strony tragedia, ale z drugiej jak na to nie spojrzeć to ludzie są po części sami sobie winni. Po co parkują w miejscach niedozwolonych i nie przeznaczonych do tego? Żal im kilku złotych na parking strzeżony?
    Nie bardzo rozumiem jakie znaczenie ma parking strzeżony do pożaru?????.Pożar może również pojawić się na parkingu strzeżonym i wątpię w to jeżeli auto spłonęłoby na takim parkingu żeby ubezpieczyciel lub właściciel parkingu zwrócił pieniądze za samochód (mowie o ubezpieczeniu OC) ;(
    Pozdrawiam Tomek

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Jak sama nazwa wskazuje parking strzeżony jest miejscem przeznaczonym do stawiania aut. Nawet jak jest na jakiejś łące to zazwyczaj trawa jest wykoszona. A w przypadku parkowania na gapę po krzakach tak jak Makaron napisał wysokie trawy suche jak pieprz mogły być przyczyną.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •