Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: E65 760i - magia V12, ale dlaczego padają?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    100
    BMW
    F 01
    Skąd
    z azot
    Zawsze chciałem kupić sobie takie cudo, ale 3.6 tez coś tam jedzie i za bardzo się nic nie psuje.
    BMW sie nie psuje

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Sprawdzilem w ETK, fakt te pompy cisnieniowe kosztuja prawie 3000 eur sztuka, nie do uwierzenia - sądziłem że max 1500 PLN takie coś może kosztować i wymienie zaraz po zakupie. Jak to padnie w trasie 2000km od domu, to zaplacimy za naprawe równowartość E46 w niezłym stanie. Masakra.

    Nie brzmi to optymistycznie. A taki fajny silnik.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar voshon
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    99
    BMW
    e65 745i 2003
    Skąd
    Bytom
    Czytam i oczom nie wierzę 8/ Flagowy model ze stajni i takie niechlujstwo Ktoś musiał grubo zawalić zapewne już w fazie projektowania, nie wiem co i komu bym zrobił, gdybym kupił za furmankę pieniędzy takiego bubla
    Locha pali:

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    wiesz co mój znajomy użytkuje e65 individual w longu na codzień, ile razy się z nimm spotykam auto zawsze sprawne jest. Nigdy od niego nie słyszałem złego słowa o tym aucie. Nic nie mówił o pompach ani o niczym innym. Także tyle. A spalanie też jakieś tragiczne tam nie jest... u mnie w mieście jest podobne a mam mniejszy silnik...
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  5. #15
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez kolonkos
    wiesz co mój znajomy użytkuje e65 individual w longu na codzień, ile razy się z nimm spotykam auto zawsze sprawne jest. Nigdy od niego nie słyszałem złego słowa o tym aucie. Nic nie mówił o pompach ani o niczym innym. Także tyle. A spalanie też jakieś tragiczne tam nie jest... u mnie w mieście jest podobne a mam mniejszy silnik...

    Piszesz o 760i lub 760li ? Jakos nie do konca rozumiem czego dotyczy Twoja odpowiedz.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Może kolega myśli że w E65 jest tylko jeden silnik ;D

    A wracając do tematu 760 to czy są użytkownicy tych aut którzy mają egzemplarz wolny od wad? Sebek co piszą na 7er.com?
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    A wracając do tematu 760 to czy są użytkownicy tych aut którzy mają egzemplarz wolny od wad? Sebek co piszą na 7er.com?
    Osobiscie 7er.com tylko z translatorem ogarniam. Ale mam porównanie bo bimmerfest (usa), gdzie problemy na codzień są z 745i i ludzie robią już profilaktycznie remonty i wymiane rurki, żeby jeździc spokojnie. 760i jest ogólnie mało, nawet w USA, poza tym jak ktoś ma w tym aucie problem, to najczęściej nie ma czasu pisać na forum bo ma biznes na głowie.

    Tak że łatwo się nie dowiemy. Serwisy same nie wiedzą z czym te auta sie je, bo jest ich po prostu mało.

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Jestem ciekaw jaka jest suma wyprodukowanych 760i oraz 760Li.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Jestem ciekaw jaka jest suma wyprodukowanych 760i oraz 760Li.
    Mi udało się znaleźć jak na razie tylko procentowy udział światowego rynku w zakupie V12 w przedziale lat 2002-2008. klick

    Aż nie chce mi się wierzyć, że Chiny razem z USA prowadzą przed Niemcami :shock:

  10. #20
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    A wracając do tematu 760 to czy są użytkownicy tych aut którzy mają egzemplarz wolny od wad? Sebek co piszą na 7er.com?
    Ogolnie jest wiecej tematow w ktorych opisywane sa problemy.

    O czym nie wspomnialem wyzej to fakt ze najczesciej dochodzi do wypalenia gniazd zaworow.

    Jest to jak najbardziej mozliwe przy problemach z elektronika wtrysku oraz awariami pomp wysokocisnieniowych - bo przyczyna moze byc za uboga mieszanka.

    Sebek
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •