Witam .
Więc nadszedł ten dzień 12.01 kiedy po wcześniejszym umówieniu doszedł do skutku spot w wawie ;) . Wstałem o 4.40 do pracy ,lecz nie mogłęm opuścic spotu więc się kulturalnie wymiksowałem ,umyłem autko ustawiłem się z Marcinem(MocArt) i AdamemBMW .Oczywiście jak to ja sklerotyk wrodzony zapomniałem karty do apratu i musiałem wrócić .... co się równa szybszej jezdzie przez miasto czyli brudne auto ehh... Do rzeczy...
Dojechałem spóżnony na miejsce pod Mc kwaka gdzie czekali na nas od prawej : Wojtekd ,Krzysiek- 7ka, Michał5000, AdamBMW i ja .


Po " krótkiej " rozmowie i napełnieniu wstępnym pustostanów i przewodów pokarmowych udajemy się do siostry i szwagra Wojtka .....




Krzysiek zaprasza szerokim gestem do środka .... ;)


a tak wygląda środeczek :D



W środku pełno atrakcji korty tenisowe ,sauny ,odnowy ....


Dołącza do nas kolega Fiacior ...
Ustawiamy się przed budynkiem do małej sesyjki ... ;)






Bardzo miła atmosferka i przyęcie ;) i mamy małe plany co do "pięterka "....
Podziękowania dla rodziny Wojtka :D
Przemieszczamy się na Żerań przemysłowy w celu dokonania większej i bardziej profesjonalnej sesyjki




Miejsce namierzone i po krótkim ustaleniu "ustawiamy się"





;D



















Miejscówka bardzo nam przypadła do gustu ...



Wszystkim wena zaczeła dopisywać i się rozkecaliśmy ...





I nagle nasze zapały klubowo-fotogeniczne ostudziła para dżentelmenów w mundurkach.....
:? Okazało się ,że " gdzieś " był znak zakaz wjazdu którego "nikt" nie zauważył ;) (Chyba to się staje normą ,że na spoty bmw7.pl wpadają mundurowi ... )


Wojtek w imnieniu nas przyjął mandat ,za co jesteśmy mu wdzięczni i rozliczymy sie na 3 zlocie BMW7 ;)

Po wymiania uprzejmości z jednym normalnym a drugim "służbistą" dostaliśmy 10 min na sesje i wypad :] Więc juz na szybko przebiegała sesja.... :?







Spotkanie dwóch siłaczy.....(AdamBMW)



Po przymusowej " eksmisji " wyruszamy na spotkanie BMW-SPORT







Warszawa w pięknie zachodzących promieniach styczniowego słońca....



Po przybyciu napotykamy wiele aut spod znaku "śmigiełka" ...
I również Arkusa i Big Puna zalogowanych u nas na forum .





Fotka specjalnie dla Wojtka :D



Byliśmy bardzo widoczni na spocie :]

ogólny widok na spot



Zostaliśmy do wieczora "nprawiając " navi w niektórych BMW :hah:









Chciałem podziękować wszystkim dzięki ,którym dzisiejsze spotkanko uważam za mega maxi udane :D
Wojtkowi , jego siostrze i mężowi ,AdamowiBMW,Krzyśkowi 7ka i jego szwagrowi Jarkowi ,Michałowi5000 ,Fiaciorowi oraz Marcinowi (z którym przybyłem) za Mega Maxi spotkanie w bardzo miłym towarzystwie oby więcej takich spotkań ;D