Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: E 65 Prośba o opinie

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Dziwne ale nie ma zdjęcia fotela kierowcy :> Wszystkie są poza tym. Ale poza tym ze zdjęć się ładnie prezentuje.
    Co do przebiegu to 17000 rocznie by musiał robić żeby osiągnąć taki przebieg. Nie wszyscy muszą robić przebiegi po 40tys rocznie. Ja robię 8000~10000 i jak bym kupił nowe auto to przy mojej eksploatacji za 10 lat by miał powiedzmy 90000~110000. I pewnie wszyscy by mi dziecko w brzuch wmawiali że kręcony.
    Przebieg to nie wszystko.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    100
    BMW
    F 01
    Skąd
    z azot
    coś mnie sie zdawa, że audio leży światłowód znaczy bo zegarka nie wyswietla w liczniku i na głównym wyświetlaczu jest tylko PDC a reszta funkcji poszła spać
    BMW sie nie psuje

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    Na plus idzie na pewno kolor karoserii i wnetrza, jednak wyposazenie nie jest powalajace (pomijajac na duzy plus LOGIC 7, EDC i przednia szyba klimakomfort) - siedzenia tylko z ogrzewaniem bez wentylacji i masazu, biedniejsza wersja klimatyzacji przedniej, brak zaluzji na tylnych drzwiach itd.
    Zgodze się z logic 7 - SUPER SPRAWA, ale EDC czy też "bogatsza" klima to dla mnie nic zachęcającego - wnerwia mnie brak "mono" dla klimy i to bardzo! Masaż mam i mnie denerwuje, nie używam wogóle jakoś dziwnie się czuje jak mi pare minut coś tam sie dzieje pod 4rema literami. A tyle rolety fajne ale to tez tylko bajer dla kierowcy mało znaczący...

  4. #14
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Kazdy lubi cos innego ;)

    Ale zobacz na wlascicieli e38 ktorzy doposazaja z czasem swoje samochody ....

    Z EDC korzystam bardzo czesto (nie na polskich drogach) a co do masazu - taka "Tajka" na 700 km trasy i czlowiek nie czuje ze wogole jechal ;D

    Sebek

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Fajnie dla oka mieć grubo wyposażone bmw i żeby można bylo napisać na forym "TAK MAM TO" ale po za tym wiele korzyści nie ma :) :what:

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    A tyle rolety fajne ale to tez tylko bajer dla kierowcy mało znaczący...
    Jakże bardzo jesteś w błędzie :)

    W ogóle to po co tylna kanapa? Kierowcy nie potrzebna.... ;)

    Jakoś nie wyobrażam sobie dłuższych podróży, gdzie dzieciaki cały czas narażone byłyby na działanie słońca (choćby przez szybę). Roleta sporo tych promieni zatrzymuje.

  7. #17
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Fajnie dla oka mieć grubo wyposażone bmw i żeby można bylo napisać na forym "TAK MAM TO" ale po za tym wiele korzyści nie ma :) :what:
    Ja jak na razie ze wszystkich komponentow wyposazenie korzystam, masaze, wentylacja, zaluzje, grzana kiera, logic 7, w przerwach TV, nawigacja, klimatyzacja, elektryka szyb, uchwyty na napoje ........ hydrauliczna klapa, zamykanie z klucza .......

    @Aldik

    czy moze ty tego wogole nie uzywasz ? ;D ;D ;D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    W ogóle to po co tylna kanapa? Kierowcy nie potrzebna.... ;)
    Właściwie to masz racje ale czasami jednak ktoś tam przejedzie, sporadycznie ale jednak :)

    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    akoś nie wyobrażam sobie dłuższych podróży, gdzie dzieciaki cały czas narażone byłyby na działanie słońca (choćby przez szybę). Roleta sporo tych promieni zatrzymuje.
    Przy dzieciach się zgodze, ale ja ich nie mam, nie mam nawet żony, baa nawet ostatnio kandydatki na nią :D

    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    Ja jak na razie ze wszystkich komponentow wyposazenie korzystam, masaze, wentylacja, zaluzje, grzana kiera, logic 7, w przerwach TV, nawigacja, klimatyzacja, elektryka szyb, uchwyty na napoje ........ hydrauliczna klapa, zamykanie z klucza .......

    @Aldik

    czy moze ty tego wogole nie uzywasz ? ;D ;D ;D
    Zdażyło mi sie ze 3-4 razy skorzystać z grzanej kiery, klapa no wiadomo bo innej opcji nie mam, uchyt na napoje obowiązek, navi też, szyby też, tv czasami też. Ale ja pisałem o tym czego nie ma ta beemka z ogłoszenia i są to rzeczy właśnie których nie urzywam lub mnie denerwują - 2strefowa klima i tak właściwie g..o daje tylko trzeba kręcić dwoma pokrętłami (bo nie ma mono) itp co juz pisałem :)

  9. #19
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Aldik bo pomyśle że masz wersje BASIC jak Bezi :)
    prawda jest taka że nawet najbiedniejsze wyposażenie w e65 jest mega duże dla posiadacza przeciętnego auta
    jednak wsród nas maniaków kazdy chce więcej to jest jak koka
    zaczniesz brać i chcesz więcej
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    Aldik bo pomyśle że masz wersje BASIC jak Bezi :)
    prawda jest taka że nawet najbiedniejsze wyposażenie w e65 jest mega duże dla posiadacza przeciętnego auta
    jednak wsród nas maniaków kazdy chce więcej to jest jak koka
    zaczniesz brać i chcesz więcej
    Po za wentylacją w fotelach mam wszysto o czym powyżej mowa i dlatego wiem co pisze :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •