Witam serdecznie kolegów.
Prosiłbym was o pomoc. Otóż nie działa zamek centralny a konkretnie pilot. Pilot nie jest oryginalny tylko poprzedni właściciel założył coś. Mam dwa piloty i w jednym padł przycisk zamykania ( nie ma odgłosu kliknięcia ) w przycisku zamykania słychać kliknięcie. Rozkręciłem pilota i faktycznie przycisk się wyrobił. Założyłem zatem nowa baterie do drugiego pilota (przestałem go używać bo słabo działał) ale niestety nie ma żadnej reakcji. Drzwi się nie zamykają ani nie otwierają. Nie słychać nawet takiego charakterystycznego klikania w miejscu gdzie jest moduł z centralnego zamka. Co w takiej sytuacji robić macie jakieś pomysły, najprościej to jakbym pojechał do serwisu alarmów i wymienił, ale to wtedy istnienie tego forum było by niepotrzebne.

Spytam też was o jeszcze jedna rzecz. Mam do auta 2 kluczyki jeden do otwierania a drugi do stacyjki, z tym że ten do otwierania działa tylko w klapie bagażnika i w drzwiach pasażera, u kierowcy nie da się obrócić klucza. U pasażera jak przytrzymam klucz w pozycji zamknij to domykają się szyby i dach. Jak to połączyć później z pilotem z centralki?
Co z zamkiem od kierowcy?


Z góry Bardzo Dziekuje za pomoc:)