Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Opinie na temat Xsara Picasso

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn

    Opinie na temat Xsara Picasso

    Jak w temacie,potrzebuje jak najwięcej info na temat Picasso rok 2000-2005,diesel,benzyna?

    Spodziewam się potomka :D i szukam czegoś do wożenia wózka :)

    Może ktoś ma jakieś pomysły na inne auto podobne gabarytowo.

    Pozdrawiam i dzięki za info.

  2. #2
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Tak, BMW X5,BMW X3, BMW serii 5 kombi ;D Ale nie Citroen, Renault już lepiej VW Sharan lub Ford C-MAX lub S-MAX ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    To co Ty wozisz w bagażniku, że wózek po złożeniu Ci nie wejdzie? Wielu posiadaczy 7er wozi potomki w aucie, dodatkowo pełno gadżetów dla Juniora i wszystko się mieści. A ty chcesz się przerzucić na Citroena :x No chyba, że chodziło Ci o to, że nie chcesz potomka wozić 7er :hah: to wtedy rozumiem Cię bardzo dobrze :] Więc jeżeli bardzo chcesz coś innego do przewożenia wózka to lepiej żebyś rozglądał się za VW Sharan, bądź tak jak Max mt pisze, ale nie Citroen Osobiście uważam, że francuskie samochody, to nie są auta godne polecenia. Nie są warte ani złotówki. No ale zrobisz jak uważasz ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    zależy w jakim przedziale cenowym, ja swego czasu zanim na e32 się zdecydowałem miałem wielka ochotę na berlingo/partner w wersji multispace, na przykład coś takiego http://moto.allegro.pl/item115118104..._berlingo.html , co do silników to tylko diesel, są 2 do wyboru : 1,9 głośny słaby ale za to nieśmiertelny albo 2,0HDI szybki cichy ale czasami potrafi być drogi w naprawach. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów ;)

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Mało masz miejsca w 7er? Bez przesady ludzie z 2 dzieci w escorcie potrafią się zmieścić. Uważam że E38 jest bardzo dużym samochodem i wszystko się ładnie popakuje.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    To nie ma być auto zamiast 7er :P tylko dla kobietki co by mogła dziecko spokojnie zabrać.7er zostaje w rodzinie. :D

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Mało masz miejsca w 7er? Bez przesady ludzie z 2 dzieci w escorcie potrafią się zmieścić. Uważam że E38 jest bardzo dużym samochodem i wszystko się ładnie popakuje.
    Myślę, że gdybyś porównał np Sharana to stwierdziłbyś , że w 7er jest mało miejsca.
    Moja siostra kupiła sobie Sharana w wersji famili i powiem szczerze , że auto jest mega. Foteliki wbudowane w tylne fotele, stoliki i inne pierdoły przydatne przy małym dziecku. Wózek wchodzi do bagażnika bez składania. Porównując np moje X5 to BMW jest bardzo mało funkcjonalne. Ja bym szukał właśnie jakiegoś Sharana albo S-Maxa - choć to ford więc mam mieszane uczucia.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    xara picasso to typowe kobiece, rodzinne auto. Trochę tym jeździłem - z tyłu stoliki, sporo miejsca, duży dość bagażnik - ogólnie auto funkcjonalne, tylko musisz nakazać kobiecie żeby bokami tym nie latała bo łatwo o wywrotkę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •