Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem ze skrzynią biegów, Nie przełącza powyżej 2...

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    55

    Problem ze skrzynią biegów, Nie przełącza powyżej 2...

    Mam bmw e38 728i z 98r. przed liftem.
    Miesiąc temu miałem niegroźną stłuczke przodem (reflektor, zderzak, maska, błotnik, wahacz).

    Autko odebrałem dzisiaj, Skrzynia na D nie przełącza biegów powyżej 2, trzyma obroty i tyle.
    Kiedy przełącze na tryb manualny biegi moge przełączać normalnie...
    Auto nie wyświetla błędu skrzyni ( nie ma trybu awaryjnego).


    Jak myślicie co moze to powodować ? Dodaje Auto stało miesiąc z rozłączonym aku...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Ja miałem to samo jeszcze w poprzedniej 7er i zdarzyło mi się to kiedy miałem któreś z kół nie od kompletu tj. na jednej osi były dwa rozmiary felg ... Takie zabezpieczenie przed uszkodzeniem dyfra :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    55
    Oooo ja właśnie dzisiaj mialem po jednej stronie 16'' a po drugiej 19''. Tyle że na przedniej osi... A wątpie ze to coś zmienia.

    Rzeczywiście !! Po założeniu koła tej samej wielkości problemu nie ma ! Nawet gdy chodzi o oś przednią ;) - taka mała wiadomość dla potomnych ;)

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez hex261288
    Rzeczywiście !! Po założeniu koła tej samej wielkości problemu nie ma ! Nawet gdy chodzi o oś przednią ;) - taka mała wiadomość dla potomnych ;)
    Wiele razy ten temat był poruszany na form - koła muszą co do długości obwodu (lub, jak kto woli - średnicy) być takie same na całym aucie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •