Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: [ wnetrze] SIAMGRAU BUFFALO (0240)

  1. #1
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20

    [ wnetrze] SIAMGRAU BUFFALO (0240)

    kompletna tapicerka włąśnie w takim kolorze,,SIAMGRAU BUFFALO (0240) ,, czy da rade doprowadzić ja do stanu używalności bo jest trochę przybrudzona i wysuszona od słońca.
    czy opłaca sie w to bawić, czy lepiej ja trochę dopracować nasmarować skórkę i zajechać na czarny kolor???

    czy wgl istniej jakaś stronka z przedstawionymi zdj kolorów tapicerek jakie występowały w e32

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    74
    BMW
    750iL
    Skąd
    Sin City


    taki masz środek?

  3. #3
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    chyba tak ale to nie jest u mnie w aucie mam taki komplecik do kupienia

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Skóra Buffalo ma widoczne lico czy swoją naturalną fakturę - nigdy nie będzie wyglądać tak jak zwykła lakierowana skóra ze zwykłej tapicerki.

    Jest przy tym lekko matowa, ale za to wyraźnie grubsza od tej zwykłej. Jeśli jest przesuszona to doprowadzenie jej do pierwotnego stanu nie będzie łatwe, wymaga systematycznego nasączania środkami do skór które nie są tanie, dodatkowo wymaga to cierpliwości i czasu.

    Zmiana koloru nie jest dobrym pomysłem jeśli nie masz wprawy.

    Jest tu na forum kolega który się w tym specjalizuje, ale wymaga to wiedzy i odpowiedniego podejścia.

    Tak czy inaczej tapicerce która jest brudna i zaniedbana najpierw przyda się czyszczenie odpowiednimi środkami, a potem przywrócenie jej dobrej stanu bo inaczej będzie pękać i się łamać - nawet jeśli zmnisz kolor.


    Pozostaje się zdecydować co chcesz z tym zrobić. Oryginalne buffalo w e32 jest piękną i stosunkowo rzadką tapicerką (a na pewno rzadszą od zwykłej skóry) jeśli jest to jeszcze wersja w pełni obszywana to chyba warto to ratować, ale niekoniecznie zmieniać kolor.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    tak jest to wersja w pełni obszywana boczki, tunel mieszek od ręcznego, schowki,osłony słupków nawet obudowa przełączników przy lewarku zmiany biegów tez jest obszyta ta sama skora jedynie deska nie i górna część boczków nie jest obszyta

    chyba skusze sie na tą skórkę i popracuję nad nią troszkę zobaczymy co z tego wyjdzie

    sz4l0ny, jak uważasz ile taka skórka jest warta (chodzi mi tak jak teraz zaniedbana)
    bo nie wiem jak mam gadać z gościem za kanapę i 2 fotele w pełnej elektryce z pamięcią i pompowaniem 500 powiedział boczki po 90 chciałbym całość do 800-900zł wyrwać jak sądzisz da rade ??

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Łatwiej byłoby gdybyś miał zdjęcia - oczywiscie najlepszym wyznacznikiem jest fotel kierowcy.

    Sprawdź dokładnie wszystkie miejsca, zwłaszcza siedziska i miejsca ich przeszyć - poszukaj dziur, przetarć i pęknięć - każde z nich obniża wartość całości i jest trudnym problemem do usunięcia i dalszego utrzymania.

    Sprawdź maty grzewcze w fotelach i wszystkie mechanizmy - wedle VINu który mi wczoraj podsyłałeś fotele są w elektryce więc wypadąłoby sprawdzić działanie poszczególnych regulacji.

    Odnośnie cen - pisaliśmy coś na ten temat wczoraj:
    http://forum.7er.pl/ktokolwiek-widzi...vt14737,15.htm

    Stan tapicerki i jej kompletność jest dla mnie wyznacznikiem ceny.
    Może niech inni się wypowiedzą jaka cena jest dobra, bez zdjęć trudno to ocenić.
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #7
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Witencja
    Cytat Zamieszczone przez jarek88
    tak jest to wersja w pełni obszywana boczki, tunel mieszek od ręcznego, schowki,osłony słupków nawet obudowa przełączników przy lewarku zmiany biegów tez jest obszyta ta sama skora jedynie deska nie i górna część boczków nie jest obszyta
    z tego co piszesz wnioskuję że nie obszyta tylko w tym samym kolorze,bo jeśli chodzi o tapicerkę ,nie spotkałem jeszcze ,,obszytego,, wnętrza bez obszytej deski.
    A co do ceny,ja za cały środek (tunel ,boczki z roletami,tylna półka z el. roletą i parę pierdół)dałem 1300 ,oczywiście czarna nappa
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  8. #8
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    właśnie jak na złość gdy byłem to oglądać wczoraj padł mi tel i nie zrobiłem żadnej fotki, raczej po wypłacie udam sie do kolesia w sprawie maski na szeroki ryj to pocykam parę fot i może zrobię wstępną negocjacje

    a wytłumaczcie mi jeszcze na czym polega ten bajer

    S488A LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

    S489A LUMBAR SUPPORT FOR FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi pasażera elektr.

    siudema, boczki są ewidentnie obszyte reszta może być oklejona tą skóra jeśłi to robi jakąś różnice ale ogólnie te rzeczy które wymieniłem wcześniej są w skórze

  9. #9
    Lumbar support to nic innego jak pompowane oparcie.

  10. #10
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    ok ale jaką to przyjemność mi stwarza?
    na czym to polega ???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •