Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: E 38 prośba

  1. #21
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    za 30k to bym wolał 740d kupić. Ewentualnie 730d + czip. Kolega z forum Wiku jeździ zczipowaną 730d.
    Za 30k to moim zdaniem nie kupisz dobrego 4.0d. Niestety ale dobre auto z tym silnikiem ceni się wyżej. Tak właśnie rodzą się negatywne opinie o M67. Ktoś kupi po ,,okazyjnej,, cenie a później to i tamto do wymiany i koszta astronomiczne, awaryjnośc jednostki itp.,itd.

    Auto z linku wygląda ciekawie. Opcja również nie najgorsza. Właściciel podaje nr. VIN więc jest szansa na sprawdzenie wypadkowości w Polsce. Jeśli krótko użytkowana w kraju i rzeczywiście serwisowana w ASO to może warto by było się zainteresowac.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    19
    BMW
    e38 4,0D
    Skąd
    Jozefów
    apropo 4,0, to znalazłem takie,

    http://otomoto.pl/bmw-740-m-pakiet-C10532538.html

    dzisiaj będę w Warszawie, wiec może uda się obejrzeć, ale i tak poproszę o komentarze

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    mi się bardzo podoba warto sprawdzić na zywo duża navi i dobre fotele i miła dla oka kierownica wróżą obiecująco.
    e32 v8 manual

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez tomassi99
    Za 30k to moim zdaniem nie kupisz dobrego 4.0d.
    Niestety ale e38 się starzeje i ceny idą w dół - mi też jest się z tym ciężko pogodzić ale to już stare auta. Też myślę nad sprzedażą swojej - rok temu wziął bym za nią jakieś 4 tys. więcej niż w tym roku, w dodatku teraz obecni u władzy wprowadzą te całe haracze ekologiczne i już wogóle nasze auta poszybują ostro w dół - przykra rzeczywistość.


    ps. Empr ta szara 740d jest z wyglądu piękna, jeszcze te 19stki to już wogóle sam miód. Ja bym na Twoim miejscu ją obejrzał, poproś kogoś z wawy kto ma kompa, może Ci się podepnie.

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    19
    BMW
    e38 4,0D
    Skąd
    Jozefów
    Bardzo wszystkim dziękuję za cenne uwagi. Temat poszukiwania auta można uznać za zamknięty. 740D stoi na podwórku i cieszy oko, jak tylko wyjrzę przez okno.

    Dziękuję i pozdrawiam

    empr

  6. #26
    To dawaj fotki i chwal sie na która padł wybór :D

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    też jestem ciekaw! pokaż oraz pisz wrażenia, jeżeli to Twoje pierwsze 7er to zapewne są ogromne. :)
    e32 v8 manual

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    19
    BMW
    e38 4,0D
    Skąd
    Jozefów
    Wrażenia opisałem w dziale przedstaw się,
    http://forum.7er.pl/e38-witam-vt14792,15.htm

    a wybór padł na piękną ciemnoszarą 740D z ogłoszenia którego już nie ma, może dzisiaj jak nie będzie padało, to zrobię kilka fotek.

    pozdr
    empr

    PS.
    Z każdym przejechanym kilometrem utwierdzam się w przekonaniu iż dokonałem dobrego wyboru.

  9. #29
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    No to gratuluje nabytku. Grono użytkowników M67 powiększa się z dnia na dzień. Jak najszybciej zdjęcia poproszę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •