Strona 11 z 28 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 275

Wątek: [e38] To tylko ja ;)

  1. #101
    7ka
    Gość
    to pomalowales to wszystko?

  2. #102
    Ja nie wiem czy ja pisze nie jasno czy nie czytacie tego co pisze ..

    Kiedys kiedys kiedys dawno temu i nie prawda , stwierdzilem ze popróbuje z tapicerka cos ..

    Pierwsze pomysły i plany były malowania lub przebarwiania różnymi środkami..

    Takimi jak :

    Farba
    Tusz do materiału z pieczątek
    Farba do materiału
    itd itd dużo tego było

    Wychodziła jedna wielka kupa,materiał albo robił sie twardy szorstki jak papier scierny , albo brudził albo sie kruszył albo sam już nie wiem co ..

    Wiec w końcu zdemontowałem raz a ostatecznie cala tapicerke w środku , kupiłem materiał tapicerski oraz wszelkie kleje , pianki itd

    Zrobiłem sobie szybki kurs tapicerski - rozmawiając z zawodowym tapicerem samochodowym :) Wytłumaczył mi co i jak i dlaczego ..

    I stało sie ...

    Zerwałem stary szary materiał , stara gąbke , papierem ściernym wszystko do gładkiego potraktowałem , wyczyściłem rozpuszczalnikiem tapicerskim

    Po czym połozyłem 2 warstwy kleju tapicerskiego i KLEIŁEM NOWY MATERIAŁ KOLORU CZARNEGO

    Wniosek koncowy ..

    Wszystko jest oklejone NOWYM materiałem koloru CZARNEGO
    Nie ma ANI grama FARBY

  3. #103
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Ja nie wiem czy ja pisze nie jasno czy nie czytacie tego co pisze ..
    duzo tego jest co piszesz wiec trudo jest sie polapac..

    w takim razie czekam na efekt koncowy w postacji zdjec,oraz po raz kolejny chcialem sie zapytac jak wyglada twoje drewno polakierowane na czarno..bardzo ten efekt mnie interesuje bo jak dla mnie drewno fortepianowe jest mega..i ciekawy jestem jak ci wyszlo

  4. #104
    Efekt koncowy bedzie na dniach i zdjecia zrobie normalnie na spokojnie aparatem :)

    Na dniach ze wzgledu na to ze rozwarzam montaz szyberdachu szklanego i jutro podejme decyzje co do niego ..

    Co do drewna polakierowanego w kolor auta wyszlo bardzo Ciekawie.. Tylko zdjecia tez beda na dniach bo niektore listwy musze poprawic , pekniecia na listwie nie udalo sie zamalowac i bede poprawiac szpachla i ponownie lakierowac :)

  5. #105
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Trolu a nie prosciej bylo kupic zestaw tapicerki od M-pakietu?? ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #106
    bossie .. w aso jak spytalem o cene to podziekowalem :)

    Znajdz mi komplet taki z demontazu ? A nawet jak bys znalazl to zapewne hmm sama podsufitka 800zl ?

    A poza tym hmm po co zmieniac kanape tylnia na podgrzewana , po co zmieniac boczki deske tune na obszyta .. po co co kolwiek ruszac w aucie skoro mozna poszukac i kupic gotowe ?
    I jeszcze jedno ori podsufitka jest czarno szara cos ala grafit .. Moja bedzie MEGA CZARNA :)


    Edit

    ok

    Za 1000zl komplet

    http://motoallegro.pl/item399399605_...per_stan_.html

  7. #107
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Spytalem bo pamietam ze kiedys miales czarna podsufitke- dlatego dziwilem sie ze swoja oryginalna przerabiasz...

    p.s: jak udalo ci sie wyjac posufitke z auta? slyszalem opinie ze to dosc trudna sztuka...
    ja wprawdzie demontowalem juz kilka razy ale w troszeczke bardziej inwazyjny sposob :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #108
    Boss ja mialem szara podsufitke :D :D
    Pomyliles mnie z kims innym chyba z michalem_5000

    Co do wyjecia podsufitki ..

    Nigdy nie robilem w E38 bardziej banalnej rzeczy .. Zdemontowalem slupki po odczepialem z zaczepow cala podsufite , zlozylem oparcia foteli skierowalem ja najpierw w strone kierowcy drzwi lekko przegialem i wyciagnalem tylnymi drzwiamy pasazera zajelo mi to moze z 10 minut :D

  9. #109
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Boss ja mialem szara podsufitke :D :D
    Pomyliles mnie z kims innym chyba z michalem_5000
    Właśnie taką posiadam, z czego się bardzo cieszę :D
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #110
    Wlasnie wrocilem do domu !

    Szklany szyber dach zamontowany !! :) :) :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •