Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Sportowe dostosowanie podwozia

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9

    Sportowe dostosowanie podwozia

    Witam

    rodzinabmw rozkodował mi Vin ( dzięki wielkie ) i jest taka jedna pozycja która mnie zaciekawiła

    S226A SPORTS SUSPENSION SETTINGS Sportowe dostosowanie podwozia

    Czy może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega te dostosowanie ??

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Ten temat był wielkorotnie poruszany na forum i wertowany na wszelkie możliwe sposoby!
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    ok może i było ale jakoś nie mogę tego odszukać , ja też mam tą opcje po rozkodowaniu nr vin i nie wiem o co w tym chodzi auto wygląda tak samo nie jest niższe czy cuś wiedz tak naprawdę o co chodzi z tym sportowym dostosowaniem podwozia????

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez jarek88
    ok może i było ale jakoś nie mogę tego odszukać , ja też mam tą opcje po rozkodowaniu nr vin i nie wiem o co w tym chodzi auto wygląda tak samo nie jest niższe czy cuś wiedz tak naprawdę o co chodzi z tym sportowym dostosowaniem podwozia????
    "Jakoś nie możesz" bo nie chcesz - nie zadałeś sobie trudu żeby wklepać cokolwiek w wyszukiwarke. Powielając tematy zaśmiecasz forum, dzięki czemu za jakiś czas naprawde nie bedzie można nic znaleźć.

    Odszukanie tematu zajeło mi 2 sekundy:

    http://forum.7er.pl/mechanika-sporto...ermany+version
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Aby zmobilizować do wytrwalszych poszukiwań tych powielających tematy, ten blokuję. Na przyszłość uwaga, aby stosować nazewnictwo, które ułatwi ewentualne poszukiwania.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Od siebie tylko dodam, że Twoja E32 stoi bardzo wysoko, co pozostaje w sprzeczności z moimi ustaleniami odnośnie wysokości zawieszenia. I to już drugie takie e32 - więc wychodzi na to, że wysokość zawieszenia jest standardowa, jedynie jest ono trochę utwardzone - ale mogło to też być zależne od innych czynników (np. rynek sprzedaży).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •