Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: 730i tristeza

  1. #21
    ladne cudo ;)

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    [scroll:1812bb6bf5]gdzie sa zdjecia srodka !!! :hah: [/scroll:1812bb6bf5]

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    nooo śliczny kolorek

    do tych kryształków i nowych kierunków koniecznie pomaluj spód auta w około a raczej zamaluj ten czarny kolor optycznie mocno obniźy auto. Co do lamp koniecznie przed montażem posmatuj wszystkie szczeliny silikonem nie będą Ci wtedy parować i od lodu nie popękają. Ja mam u siebie dymione kierunki depo i wyglądają super ale ciężko się je montuje jak miałbyś problem (trzeba odkręcić-poluzować lampy główne) to wpadaj do Legnicy.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    237
    siemaneczko. ;D ;D widac ,że lubisz szary.samych przyjemnosci za kierownica


  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Oto kilka fotek. Lepsze wrzucę niebawem :)

    Bono: Zastanawiam się właśnie co ulepszyć. Jest jeszcze opcja, że zostawię pomarańczowe kierunki i na tył kryształki z pomarańczowymi, dół czarny i do tego felgi oryginał po lifcie 16-17" :) Może to dziwny pomysł, ale nie chcę zbytnio zmieniać oryginału. No ale zobaczymy, opcja podana przez Ciebie też mnie korci :D
















  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    ooo fotele widze welur ale lamane :]

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Qbek
    ooo fotele widze welur ale lamane :]
    I pompowane :hah:

  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    opcja prawie identyk jak moja, fotele, kolor itp identyk, niemasz telefonu i klimatronika szyberka widze, no i tej wiesniaczej anteny jak moja :D co do tych kierunkow i lamp co kazdy ci proponuje zmieniac to sie wstrzymaj, ja zostawie pomaranczowe tak jak fabryka, felgi zostaw te sobie na zime a na lato kup sobie jakis kozacki stary wzor w 17 czy 18, a co do lamp tylnich to ci cos pokaze http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...ayphotohosting
    takie lampy na ebayu kosztują okolo 60$ rozmawiam ostatnio z kumplem w USA aby mi je kupil i podeslal do polski, jak kupie pare sztuk koszt przesylki podzielimy i wyjdą gdzie po 150zl za komplet, jezeli ktos jest zainteresowany dam temat na w dziale allegro jak juz dogadam sie z kumplem, pozdrawiam, fajna bryka :-)

    (przy tym kolorze lakieru bardziej mi pasuja krysztalki z pomaranczem niz z bialym kierunkiem)

    ps ile zaplaciles?

  9. #29
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    A ja proponuje takie coś :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    opcja prawie identyk jak moja, fotele, kolor itp identyk
    Idź sprawdź czy Twoja stoi w garażu :hah: :hah:

    Z lampami się waham... Muszę przemyśleć co będzie lepsze
    Z felgami znowu mam problem, że dostałem od niemca 2 komplety na felgach "talerzach" w tym nowiutkie letnie więc szkoda mi ich, jednak felgi będę na wiosnę obowiązkowo zmieniał bo 16" talerze wraz z szprychowymi 16" to IMO najbardziej obleśne koła do E38, które postarzają optycznie auto.

    Zapłaciłem 5tys ojrasów + koszty razem wyjdzie 22tyś więc chyba dobra cena, zważywszy na to co można u nas kupić za taką kasę :hah:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •