Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: 730i tristeza

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Uff no na szczęście kupiłes coś fajnego - tyle badziewi na allegro oglądałeś :) GRATULACJE i w morde jeża straciłem klienta na swoją :D

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No gratulacje :) Schaltgetriebe, tak jak chciałeś?

    BTW: skąd ją przytargałeś? napisz coś o samej podróży i w ogóle, to są nieraz ciekawe historie :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Gratulacje, widze ze gust Ci sie nie zmienia bo E38 bardzo podobna do E36... tylko taka jakby troche wieksza ;)

  4. #14
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    No to gratulacje. Ja też miałem pierwszą E38 730i w manualu i szybko ją sprzedałem :D
    I teraz jestem pewien że automat w E38 to idealne połączenie :D
    Ale upodobania są rózne ;)
    Bezawaryjnego użytkowania !!!!
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    85
    Witam witam. Widze że kolor taki sam jak na mojej. :)

  6. #16
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    No ja też miałem ten sam kolor. Nowe kierunki-białe , kryształki na tył i będzie super autko ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    85
    Święte słowa EVAN. Robiłem już przymiarke do tych swiatełek na tył i efekt jest konkretny. Jeszcze jakieś ładne felgi przynajmniej 18 calowe i autko super ma prezentacje.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Dzięki za miłe przyjęcie :)

    A więc od początku. Miałem brać zieloną od Bossa, ale to jeszcze nie było to. Stan fajny, jak na polskę to nawet bardzo fajny, ale parę rzeczy było na nie (kolor wnętrza, i parę rzeczy do zrobienia) Ale generalnie chcę podziękować Bossowi za poświęcony mi czas w zeszłą sobotę i jak coś mogę jego auto polecić innym, za tą cenę nie kupi się lepszej :) Ale u mnie okazało się że mam trochę więcej do wydania więc szukałem jeszcze. Przejrzałem całego autoscouta i moja rzuciła mi się od razu w oczy. Pełna fabryka bez tjuningów, prywatny właściciel, i "unfallfrei, sehr geflegt" :) Zadzwoniliśmy do gościa, zbiliśmy cenę z 5500 na 5000E i w drogę.

    Auto stało pod Stuttgartem w małej miejscowości Kuchen. Stało w garażu, żona właściciela wyjechała na zewnątrz i zaczęliśmy oglądać i... nie miałem się do czego przyczepić :D Wszystko oryginalne tak jak wyjechało z fabryki, przebieg 165tyś z książką i fakturami z napraw. Pewnie Wy jako posiadacze siódemek byście znaleźli jakieś felery, ale ogólnie stan jest bez bardzo ładny. Serwisowane w ASO, miało dwóch właścicieli. Droga powrotna przebiegła spokojnie poza trzepaniem nas na parkingu przez Polizei :) Sprawdzili zimówki, przebieg czy jest zgodny z umową kupna, zbrechtali tylko jak zobaczyli cenę na umowie ;)

    Silnik 3.0 mi wystarcza auto się ładnie zbiera, pewnie za rok będę chciał więcej, ale na teraz jest OK No i co najlepsze samochód słychać z daleka, nie to że głośno tylko dźwięk V8 :D
    Teraz tylko kryształki na tył i białe na przód + ładne felgi (oryginalne 17" po lifcie albo z E65 i będzie OK :)

  9. #19
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    tristeza bierz 18" minimum. Naprawdę polecam. Wcale komfort Ci nie spadnie a prowadzenie będzie o niebo lepsze. Jednak przy 17 masz jeszcze wysoka gumę co nie wyglada zbyt dobrze ;) a róznica cenowa nie jest taka duża
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    No z felgami zobaczymy przede wszystkim na co fundusze pozwolą :D bo w innym wypadku brałbym alpiny 20" bo to dla mnie ideał felg do E38 ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •