Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
witam panowie pojawił się problem z wentylatorem klimy 750 z 99roku z tego co zdołałem wyczytać jest to wentylator3 pinowy sterowany elektronicznie z modułu dme problem dotyczy dziwnego działania wiatrak rano działał prawidłowo włączał się po chwili od uruchomienia klimy temperatura płynu idealnie w pionie zostawiłem auto na parkingu na 15 min zapalone żona dzieciaki itp. wchodzę do buni a tam temperatura z pół centla od czerwonego pola wysiadam podnoszę mache żar jak w piecu sprawdzam visko zblokowane ok ale wentylator klimy stoi widać że dostaje jakiś impuls bo próbuje się załączyć raz pół obrotu w prawo po chwili lewo nie czekając pojechałem aby schłodzić auto po 4-5 kilometrach temperatura wróciła do pionu zatrzymałem się wentylator klimy działa stoje z 15 min i wszystko ok parkuje idę na basen po 5h wsiadam zapalam a tam temperatura w pionie a bunia stała w cienu trochę zwariowałem dojeżdżam do domu klima ok visko ok wentylator działa gaszę odpalam ponownie a wiatrak zaś nie może wystartować znowu podrygi prawo lewa 20 min klima na max działa temperatura w pionie nie wiem co o tym myśleć za tydzień Chorwacja gdzie szukać DME CO MNIE MARTWI CZY NOWY WENTYLATOR BO TE SĄ PONOĆ NIENAPRAWIALNE pisze w starym wątku z nadzieją że utonie pozdrawiam SŁAWEK
Sprawdz przewody ktore ida do wentylatora klimy, najprawdopodobniej uszkodzony jest ten cienki od sterowania nim.