Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Podsufitówka

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa

    Podsufitówka

    Witam,
    czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czy podsufitówka od e39 pasuje do e38 ? Ułatwiło by to o wiele sprawę ponieważ jest większy wybór kolorów oraz wersji.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    nie pasuje

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Ogólnie starej naprawiać się nie opłaca, bo można kupić używkę za 150 zł tylko, że nie ma w czym wybierać. W starych podczas próby podklejania specjalnym klejem w sprayu do podsufitówek kruszy się stara sparciała gąbka... No i teraz czy czekać, aż coś się pojawi interesującego czy kupić gąbkę i próbować naprawiać. Podsufitówka odkleiła się podczas czyszczenia, bo użyłem za dużo wody. Jednak większość dostępnych na all... czy też na złomach leży na ziemi w piachu i tak trzeba będzie ją wyczyścić. Boje się, że następna też może się odkleić. Jest jeszcze jeden problem. Ze względu na wymiary przedmiotu większość sprzedających nie chce wysyłać i podaję tylko odbiór osobisty. Droga kosztuje więcej jak przedmiot, a nawet jak pojade to gdzie to wsadzę ? Na dach ? Nie będę przecież rozbierał samochodu na miejscu u sprzedającego. Ma ktoś jakiś dobry pomysł. Z góry dziękuje.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Nie widzę problemu,kupujesz nowy materiał i kleisz,podsufitka będzie jak nowa.
    http://www.moto.allegro.pl/show_item...m=1101223552#2
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Dziękuje za dobry pomysł. Z tym, że ciekawe jak się trafi kolor. Najprawdopodobniej nie dobierze się takiego jak trzeba i będzie trzeba obszyć słupki oraz półkę z roletą... Ale chyba tylko to pozostaje. Efekt napewno byłby bardzo dobry.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    osobiście wysyłam podsufitki , koszt wysyłki 35zł , docierają całe i zdrowe , ale obecnie nie mam żadnej , a najlepiej jechać do sprzedajacego bez sufitu i zalożyć u niego , cała operacja około 30minut

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    195
    BMW
    e34m
    Skąd
    torun
    Chyba bylo nawet na foruma pokazane jakie daje to efekty

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar FIVE
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    65
    BMW
    E32 3.0 V8
    Skąd
    GDYNIA
    Podłacze sie do tematu i zadam pytanie-Któredy po odkreceniu podsufitówki wyciagne ja na zewnatrz w e32 i da sie sciagnac ten materiał co jest na szyber dachu.Z gory dzieki :P

  9. #9
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    Nie widzę problemu,kupujesz nowy materiał i kleisz,podsufitka będzie jak nowa.
    http://www.moto.allegro.pl/show_item...m=1101223552#2
    Z tym klejeniem bywa różnie raz wyjdzie a raz nie ja przerabiałem obklejanie półki i efekt był taki że do końca nie byłem zadowolony i kupiłem orginalnego gotowca :)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Warstwa kleju musi być cienka inaczej materiał się marszczy,po nałożeniu kleju też trzeba trochę odczekać i dopiero połączyć obie powierzchnię.Można jechać z tym też do tapicera z nowo zakupionym materiałem :)
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •