Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: cud napój z gumijagód :)

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    To jest jedno z takich psychologicznych zaskoczeń jak na przykład takie:
    Stoisz na światłach, nagle zielone, ruszasz i nagle samochód przed Tobą jest na Twojej masce, Ty w szoku... O co chodzi? Wrzucił wsteczny bieg, zanim połapiesz się o co chodzi, On zgłosi sprawę na komendę. Takie sytuacje drogowe... Uważajmy
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez Ventola
    Nawiązując do tematu, wyobraźcie sobie taka sytuację. Jedziesz autem trochę "wczorajszy", zatrzymuje Cię patrol i nabierając podejrzeń co do stanu trzeźwości nakazuje "dmuchać". Odmawiacie i zabierają Cię na tzw. test krwi. I teraz, w drodze na komendę, wyjmujesz za pazuchy piersiówkę i na oczach władzy wypijasz. Co napiszą w raporcie? To że mieli podejrzenia co do stanu trzeźwości, ale faktem będzie, że spożyłeś go dopiero w radiowozie bezpośrednio przed testem. I jak tu udowodnić, że byłeś wcześniej pijany? :hah:
    Myślę że w laboratorium już to będą wiedzieć że 2 promile nie są od łyka piersiówki ;) Ale pomysł dobry. Kto testuje?

    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Dobrze ze to we Włoszech a nie u nas takie wynalazki dzieciary testują :hah:
    Się nie obejrzymy jak do polski takie świństwo trafi. A to dopiero będzie nawalonych jeździć
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Cytat Zamieszczone przez Ventola
    Nawiązując do tematu, wyobraźcie sobie taka sytuację. Jedziesz autem trochę "wczorajszy", zatrzymuje Cię patrol i nabierając podejrzeń co do stanu trzeźwości nakazuje "dmuchać". Odmawiacie i zabierają Cię na tzw. test krwi. I teraz, w drodze na komendę, wyjmujesz za pazuchy piersiówkę i na oczach władzy wypijasz. Co napiszą w raporcie? To że mieli podejrzenia co do stanu trzeźwości, ale faktem będzie, że spożyłeś go dopiero w radiowozie bezpośrednio przed testem. I jak tu udowodnić, że byłeś wcześniej pijany? :hah:
    Myślę że w laboratorium już to będą wiedzieć że 2 promile nie są od łyka piersiówki ;) Ale pomysł dobry. Kto testuje?
    Tu nie chodzi o to, że ktoś już jedzie nawalony jak bela, ale trochę nieco wczorajszy. Skoro Policja nabrała podejrzeń to co będzie ryzykować. W przygotowanej piersiówce będzie woda, a więc stężenie alkoholu w krwi znacząco nie wzrośnie...czas gra na korzyść.

    Dosyć o sposobach, teraz co uważam. Jest dużo reklam/sloganów typu "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu", a wielu myśli, że po alkoholu nie jeździ, bo pił wczoraj wieczorem, a jedzie dziś w południe. Nie zmienia to faktu, że jest nawalony. Dlatego reklamy powinny m.in. wpływać na uświadomienie właśnie tzw. "wczorajszego dnia".
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    195
    BMW
    e34m
    Skąd
    torun
    Cos o identycznej nazwie sprzedaja w PL w dopalaczach...

  5. #15
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Camil
    Cos o identycznej nazwie sprzedaja w PL w dopalaczach...
    masz nazwe tego specyfiku?
    mam alkomat to bym go sprawdził jak to działa
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    szkoda że po wypiciu nie można tak fikuśnie sobie poskakać :( To wszystko oszukaństwo i tyle :D Nie ma skakania to nie jest gumisiowy napój :D Tę sprawę trzeba podać do rzecznika spraw konsumenckich :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    w Polsce też mamy sposoby. Przed badaniem krwi trzeba łyknąć setkę octu - wiem, że nie zdrowe, wiem, że ochydne ale to stary i sprawdzony sposób. Jednakże jakby wyszło coś innego, zdrowszego i w dodatku w miarę możliwego do przełknięcia to jestem jak najbardziej za.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    195
    BMW
    e34m
    Skąd
    torun
    Moja siostra mi dawala link, moze to co innego, ale nazwa ta sama. Prosze http://kolekcjoner.nl/produkt/gumijagoda/

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Akurat ten środek działa - już jacyśtam eksperci się o nim wypowiadają po pierwszych badaniach.
    Niestety jak się okazuje on ponoć równie wyniszcza organizm, jak sterydy.


    Cytat Zamieszczone przez positiv
    w Polsce też mamy sposoby. Przed badaniem krwi trzeba łyknąć setkę octu - wiem, że nie zdrowe, wiem, że ochydne ale to stary i sprawdzony sposób. Jednakże jakby wyszło coś innego, zdrowszego i w dodatku w miarę możliwego do przełknięcia to jestem jak najbardziej za.
    No to podam Ci sposób.
    Mojej koleżanki ojciec chleje wóde litrami.
    Czasem wieczorem go prowadzą/niosą nieprzytomnego do domu, a następnego dnia rano siada do auta, a jak go policja zatrzyma to za dmuchanie ma "zero", a na szkliste oczy gada że "wczoraj spawałem bez maski".

    Jako metodę ma, że wypija jednorazowo ok. 4L mleka (serio, taki wytrenowany organizm), i coś tam jeszcze, chyba szklankę oliwy, ale nie jestem pewien.
    Nie wiem jak to dokładnie działa na organizm, ale w wydechu nie wskaże, a skoro chętnie dmuchał, to policja nie ma podstaw by go ciągnąć jeszcze na badanie krwi (co by dało ciekawy wynik).

    ;D ;D ;D
    Tak więc skoro co niektórzy z nas potrafią wypić jednym wieczorem kilka litrów piwa, to ta sama akcja z mlekiem nie powinna stworzyć jakichś zatrważających problemów :x
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    no ciekaw jestem co to ma za działanie..
    e32 v8 manual

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •