Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Idziesz, kupujesz i masz

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    to i nowa 7mka już takiego wrażenia nie robi
    Coś w tym jest, ale powinna robić.
    nowe samochody robia wrazenie tylko cena.
    P.P.K.K

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Panowie nie opowiadajcie takich bzdur, ze nowa 760Li nie robi wrazenia. Osobiscie siedzialem w takim cacku i to jednego z klubowiczow tego forum. Recze Wam, gdyby byla ona w zasiegu kazdego, nikt by sie nie zastanawial nawet sekundy nad zamiana.

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Na mnie też nie robi... Tzn jak wsiadłem do F01 - spoko czuć luksus, widać że auto jest nafaszerowane najnowszą techniką, ale... Tak jak Hrabia mówi - w 96 chyba pierwszy raz widziałem we wrocławiu E38 i stałem tak z otwartą gębą i stałem... I to auto wskoczyło od razu do mojego samochodowego top 10 - mimo, że też były porsche, mercedesy itd.

    E38 miała w sobie magię + gangsterskiego ducha - wiadomo kto wtedy jeździł w PL takimi autami. F01 ma w sobie co najwyżej ducha spasionego biznesmena. Zresztą mi osobiście coraz mniej nowych aut się podoba - za dużo wygód, elektroniki, wspomagaczy a za mało prawdziwego samochodu.

    Oczywiście nie twierdzę, że jakbym dostał F01 to nie byłbym szczęsliwy ;D Ale jak miałbym do wydania te 300-500tyś na auto na pewno nie padłoby na nową siódemkę ;)


    Pozdr

  4. #44
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    [...]jak miałbym do wydania te 300-500tyś na auto na pewno nie padłoby na nową siódemkę ;)
    I z tym twierdzeniem całkowicie się zgodzę. Za tę kwotę kupiłbym sobie samochód z salonu BMW, ale nie 7er. I coraz więcej osób tak widocznie uważa, ponieważ sprzedaz 7er spada procentowo z roku na rok, a przecież F01 zaczyna sie od 320 tys PLN. A tyle to potrafi nawet trójka kosztować ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Widziałem w piątek F w Poznaniu i szczerze mówiąc nie zrobiła na mnie takieg wrażenia jak E32 i E38 gdy je pierwszy raz zobaczyłem.

  6. #46
    Z00FY
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    w 96 chyba pierwszy raz widziałem we wrocławiu E38 i stałem tak z otwartą gębą i stałem... I to auto wskoczyło od razu do mojego samochodowego top 10
    E38 miała w tych czasach dużo mniejszą konkurencję niż dziś ma F01. I faktycznie na tamte lata czyli 94/95 r. początek produkcji linia nadwozia i wnętrza e38 nie pozostawiała życzeń zresztą do dziś tak jest i można powiedzieć ,że jej deska rozdzielcza i kokpit,który mnie się bardziej podoba od e65 robił przepaść między e32 a e38. e65 już nie robi tej przepaści do poprzedniczki-osobiście uważam ,żę stylistykę wnętrza e38 ma dużo ładniejsza niż e65/e66. To nie tylko tej klasy BMW się tyczy, także niższych modeli.

  7. #47
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    74
    BMW
    750iL
    Skąd
    Sin City
    W roku 96 oblubione e38 miało już kilku dość silnych konkurentów, wystarczy wspomnieć choćby W140 czy Lex'a LS. Oba te przykłady wzięte wyrywkowo bez większego zastanowienia były i nadal są mocną konkurencją dla e38 i co trzeba przyznać, pod wieloma względami mogą stanowić dobrą alternatywę. Mają rzecz jasna swoje wady, jak każde auta, a tych z wiekiem z pewnością przybywa.

    Pod wzgledędem zaawansowania technologicznego jednostka V8 z LS'a na 4 wałkach i 32 wentylach przez wielu będzie oceniana lepiej niż często bardzo problematyczne i po wielokroć wadliwe M60/M62, nie wspominając o ekonomii, która w tych przypadkach też wypada na korzyść Japonii. Z kolei niemieckie W140 bije e38 na głowe komfortem i przestronnością, lista opcji wyposażenia też przemawiać może na jego korzyść.

    Tyle odnośnie aut z tamtej epoki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •