Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Witam zakochanych w Bawarkach ;)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK

    Witam zakochanych w Bawarkach ;)

    Siemanko. Trafiłem na to forum dzięki aukcji allegro. To wspaniałe, że siódemkowcy są zrzeszeni!!

    Ja nie mam jeszcze swojej siódemki. W Lipcu 18stka i wtedy też planuję nabyć e38 4,4l (M62). Narazie uskładałem 15tys, sprzedam motocykl to będzie ponad 20tys, zobaczymy czym się mamusia wykaże ;P

    Kocham motoryzację, do tej pory z oczywistych względów jeździłem motocyklami (Yamaha DT 125 - z prawkiem A1 !! :D). Wybrałem e38, bo nie wyobrażam sobie jazdy jakimś japońskim plastikowym mikrusem, BMW to pożądna maszynka, z byczym sercem i piękną duszą :)

    Pozdrawiam Kolegów z BMW7!!!

    Michał

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam kolejnego 18-tolatka ze wspaniałymi planami na przyszłość ;)

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Witam, powodzenia życzę i czekamy na relację z poszukiwań... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Witamy na forum.
    Chociaż z tymi "skośnookimi" w Twoim podpisie to byłbym bardziej powściągliwy. Tu masz kilka przykładowych "mikro-samochodów" z dalekiej Azji:



    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    witam :)

    na 3 przytoczone obrazki zobaczyłem lecusa - fakt moze i japonia , mesia - to raczej niemcy i dodge ram-a to mi już jakoś ameryką śmierdzi :)

  6. #6
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Witam i życzę ładnej "siudemy" na 18-tkę.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    Witam!!
    Widze że nie tylko ja na tym forum mam 18 lat... :D
    Plany mam podobne do Ciebie kolego z tym ze ja mam zamiar kupic sobie w tym roku we wakacje 328i Coupe (ze względu na koszty bo codziennie pokonuje dystans do szkoły i spowrotem prawie 60 km) a po maturze... Seria 7 z M62B44 :]

    Pozdrawiam i zycze powodzenia w zakupie!!

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    na 3 przytoczone obrazki zobaczyłem lecusa - fakt moze i japonia , mesia - to raczej niemcy i dodge ram-a to mi już jakoś ameryką śmierdzi :)
    Zgadza się - ale wszystkie pochodzą z Japonii. A przytoczyłem je po to, żeby pokazać że tam naprawdę nie jeżdżą same Suzuki Maruti (jak niektórzy mogą naiwnie myśleć) :hah:

    Ot, tu jeszcze jedno toczydło dla skośnookich... Wygląda nawet trochę znajomo ;D

    PS. Pierwszy obrazek to nie dokładnie Lexus, ale Toyota Celsior (= LS na Japanese Domestic Market)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    76
    BMW
    740iL
    Skąd
    Wilkowiecko
    Wita dziewczynka na tylnim napędzie :papa:
    Tylko ja i moja przestrzeń ...

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Hehe ;) Nie chodziło mi o to, że japońskie samochody są małe, ale że małe samochody są zazwyczaj japońskie OK użyłem stereotypu. Może Hondą Legend bym nie pogardził, ale mimo wszystko to nie jest to samo co wyprawiona skórką siódemka :]

    W japońcach jakieś takie wszytsko twarde i sztywne zarówno fizycznie jak i w sferze wizualnej :/

    beba - Respekt dla Ciebie, że przynajmniej Ty jako Kobieta nie boisz się "krowy" ;) Znów stereotyp


    Dzięki dzięki i mam nadzieję że wypali, bo przecież nie wystarczy samochód kupić... ;)



    A tak nawiasem, skoro poruszony został aspekt ekonomiczny... Czytalem opinię gościa który przez 3 lata jeździł e38 740 M62 4,4l (nie oferta sprzedaży tylko opinia na autocentrum.pl) I TWIERDZIŁ że jego BMW pali ok 8l/100 trasa, i do 12l/100 miasto :hihi: .

    Jaka jest wasza opinia na ten temat? Wiem, że M62 to silnik niskoobrotowy dlatego jestem w stanie w to uwierzyć.

    Ja też do LO dojeżdżam codziennie 15km w jedną stronę busami i kosztuje mnie to oprócz straconego czasu od 6zł dziennie. Obliczylem, że beta będzie kosztowała (bez opłaty AC, OC na ojca) ok 400zł/mies :razz: z gazem sekwencyjnym.

    Skądinąd słyszałem, że silniki BMW bardzo dobrze radzą sobie z gazem i spadek mocy jest praktycznie niewyczuwalny...

    A ile Was kosztują wasze maleństwa?? ;) Jakie macie zdanie o gazie w BMW?? Napiszcie, im więcej info tym lepiej!

    Pzdr!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •