Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wiadomosci prywatne na 7er.pl

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar MarcinByd
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    48
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    BDG

    Wiadomosci prywatne na 7er.pl

    Witam, moze czegos nie doczytalem, ale mam problem z wyslaniem wiadomosci prywatnej na forum, jest caly czas w folderze do wyslania, a nie w wyslanych. Czy na te chwile nie moge wysylac PW?

  2. #2
    Wysłana wiadomość to wiadomość doręczona do adresata (czytaj: otwarta)

  3. #3
    W "wysłanych" będzie jak adresat ją przeczyta.

  4. #4
    A dokładnie kiedy adresat się zaloguje. Czytać nie musi ;) choć to prawie niemożliwe :hah:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    A dokładnie kiedy adresat się zaloguje. Czytać nie musi ;) choć to prawie niemożliwe :hah:
    ??
    Zawsze byłem przekonany, że dopiero po otwarciu PW przez adresata zmienia się z "do wysłania" na "wysłane" :o
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Zawsze byłem przekonany, że dopiero po otwarciu PW przez adresata zmienia się z "do wysłania" na "wysłane"
    Też mi się wydaję, że jest tak jak Hubertus7er mówi. Po wysłaniu wiadomości mój odbiorca był cały czas zalogowany na forum, a wiadomość którą mu wysłałam przeszła do folderu wysłane dopiero po tym jak ją odczytał (czyli jakieś 10 minut po wysłaniu). Więc też nie chce mi się tak do końca w to wierzyć, że wystarczy samo zalogowanie się na forum, żeby wiadomość z folderu „do wysłania” przeszła do folderu „wysłane”.

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Wystarczy, że odbiorca zajrzy do skrzynki odbiorczej. Nie musi odczytywać wiadomości.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •