Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 93 z 93

Wątek: Pada akumulator w e32.

  1. #91
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    dziś zakładając tunel po uprzednim uruchomieniu silnika przez cały czas pracują silniczki od nawiewu (minęło dobre pół godziny od zagaszenia silnika) i na wysokości panelu klimy za panelem klimy coś pracuje. Co odpowiada za prace owych silniczków od klapek nawiewu. Podczas grzebania przy tunelu panel klimy był odłączony i ciągle słychać silniczki.

  2. #92
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Moduł ihka.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  3. #93
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    auto u elektryka, po zgaszeniu silnika pobór prądu 2 ampery. Elektryk mówi, że to dużo, stawia na moduł komfortu lub alternator. Zagadkowa sprawa po przekręceniu kluczyków i przytrzymaniu w pozycji zamknięte domykają się szyby ale tylko w zamku od strony pasażera, natomiast od strony kierowcy lipa, ani nie można awaryjnie otworzyć drzwi ani nie reagują szyby. Ktoś się spotkał z takim przypadkiem????

    dzwoniłem do elektryka, zamek kierowcy zrobiony domyka szyby itd. ale zmartwił mnie faktem, że powodem poboru prądu może być alternator i żeby się do niego dostać musi wyjąć pompę wody itd.
    Ostatnio edytowane przez rodzinabmw ; 29-06-2012 o 14:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •