Witam wszystkich bardzo serdecznie :564:
Mam na imie Paweł , mieszkam w Gdyni gdzie równiez sie urodziłem.Mam 27 wiosenek prawie za soba.Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym lecz po ukonczeniu szkoły długo nie pracowałem w tym zawodzie, gdyz załapałem sie do pracy w stoczni gdynia ;D Robiłem tam az do zamkniecia stoczni czyli do zeszłego roku teraz pracuje gdzie popadnie bo ciezko cos znalesc w stoczniowym zawodzie teraz w trójmiescie :( Od 2008 roku jestem członkiem jak rowniez klubowiczem Klubu BMW Trójmiasto. Moja pierwsza bawarka była e36 316 z 1993 roku,ogólnie autko super lecz silniczek był strasznie słabiutki dlatego postanowiłem ja sprzedac. Od 3 miesiecy jestem szczesliwym posiadaczem e32 3.0 v8 z 1992. Na to autko zawsze chorowałem no i w koncu kupiłem bo trafiła sie super okazja ;D. Auto zostało sprowadzone z Niemiec w koncówce miesiaca grudnia 2007 roku czyli mozna nawet powiedziec ze to juz był 2008 r. zrobiło w Polsce tylko 400 km, potem juz tylko stało w garazu gdyz własciciel po kupnie tego autka kupił sobie identyczna tylko z 4 L silnikiem, które uzytkował i uzytkuje dalej ;D Przebieg mojej e32 to teraz 200 tys.

Przedstawiam Wam moja e32

Typ 730 V8
Rodzaj konstrukcji LIM
Silnik M60 V8
Moc 218 KM
Skrzynia biegów AUT
Kolor DIAMANTSCHWARZ METALLIC
Data prod. 1992-06-02

Wyposażenie

Shadow-Line

-SKÓRZANA TAPICERA
-EL. WSZYSTKIE SZYBY
-EL. LUSTERKA
-EL. SZYBERDACH
-ABS
-2 x AIRBAG
-CENTRALNY ZAMEK
-PODGRZEWANA PRZEDNIA SZYBA I LUSTERKA
-PODGRZEWANE FOTELE
-REGULATOR ZASIEGU ŚWIATEŁ
-PAKIET OSWIETLENIA WNETRZA
-POGRUBIONE SZYBY
-HALOGENY

Wiekszosc z Was pewnie zwróci uwage na listwy pod oknami ;D Wiem powinny byc ciemne jak reszta w Shadow Line, lecz widocznie musiały zostac zmienione na chromowane, nie wiem niestety czemu lecz z Vinu wynika ze to prawdziwy Shadow Line ;D