Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Asistancce 7-er

  1. #1

    Asistancce 7-er

    Panowie i Panie chciałem opisać moja przygodę powrotu z nad morza.Wracałem w niedzielę z moja rodzinka do domu po urlopie i spotkaniu z kolegami i koleżankami z forum (patrz archiwum spotkań), dojechałem do miejscowości Bydgoszcz i awaria, :razz: musiałem znależć się na poboczu. Szybka diagnoza i wynik; lekkie na pęknięcie na chłodnicy w plastiku do którego dochodzi wąż od pompy wody. Oczywiście tego typu naprawy nie zrobi się na drodze. ;( Zadzwoniłem do ubezpieczyciela i za 20 min laweta stawiła się po autko,ale pytanie co dalej....Wykonałem tel.do Sylwka-7 i mówię jaka usterka i dowiedziałem się czy jest opcja naprawy tego plastiku, oraz jakie koszta mnie spotkały. :shock: Ale najważniejsze,Sylwek-7 z listy Asistancce podał mi numer tel do kolegi CYCHOL, który to mieszka w Bydgoszczy.Zadzwoniłem i po 20minutach pokonując korki Kolega przybył na miejsce. Samochód na lawecie odjeżdża do najbliższego warsztatu a ja i moja rodzina zostajemy na drodze. Krótka rozmowa z Kolegą Krzysztofem i decyzja z jego strony - podwozi nas do Konina (120km) w jedną stronę. :medit: Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować Sylwkowi -7 za pomoc telefoniczną i dalsze konsultacje i Krzysiowi, że mógł popołudnie spędzić przy piwku a spędził je za kierownicą odwożąc mnie do Konina i wracając na 21.00 do domu. Jeszcze raz Serdeczne dzięki dla Ciebie Krzysiu za pomoc i Tobie Sylwku-7 również,cieszę się że są w naszym gronie tacy ludzie,naprawdę lepiej podróżuje się po naszym kraju wiedząc że można liczyć na kolegów z Forum. :D :D

  2. #2
    Wiesław, tak właśnie powinno to wyglądać. Najważniejsze, że wszyscy cali i zdrowi, autko pewnie już sprawne. Tylko pamiętaj o odpowietrzeniu chłodnicy :D

  3. #3
    Tak autko na drugi dzień otrzymało nową chłodnicę i wszystko oki :D

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Zuch chłopak :) Wiesiu oby mniej takich niespodzianek :)

    Dla mnie dzięki bogu chłodnica wybuchła tak niedaleko domu ,że dałem radę dojechać do garażu z pomocą 30L wody z pobliskiej stacji benzynowej :)
    Ostatnio edytowane przez Greg38 ; 17-01-2011 o 00:51

  5. #5
    Tak szczerze to 1 -raz mi odmówiła posłuszeństwa że stanąłem na drodze :D

  6. #6
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    No i super.
    Pozdro dla Cychola :D

    A S7 juz niejednokrotnie wykazal sie pomoca w naglych przypadkach i konsultacje tel z nim zawsze sa trafne...Wielki szacun Sylwek :medit:
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #7
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Kolejny prawdziwy spot spontan

    Bravo dla tych co pomogli :]

    ps Kolega Cychol jak najbardziej zasłużył na VIP
    Pewność na każdym kilometrze ...

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    no i to się rozumie :))) wielkie PIWO DLA kolegów :pada: :pada: :pada:

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    bez przesady koledzy, każdy by tak postąpił na moim miejscu... przynajmniej tak mi się wydaje :] a przy okazji miałem okazję poznać kolegę z forum razem z jego przeuroczą żoną i bardzo obeznanym w tematach motoryzacyjnych synem.
    Także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, oby jak najmniej sytuacji awaryjnych nas spotykało, a spotkania odbywały się w bardziej sprzyjających okolicznościach...

    ps.
    pozdrowienia dla Komado i jego rodzinki :D

  10. #10
    Kolejny raz Krzysiu pokazujesz swoją skromną osobowość ale sam wiesz jak bardzo mi pomogłeś i ja wiem bo sam mi powiedziałeś że usiadłes do piwka aby odpocząc bo niedziela jak najbardziej ku temu służy,jednak Ty wybrałeś pomoc koledze i jego rodzinie a nie browarek. Jeszcze raz dzięki!!!! :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •