Witam

Przymierzam się do zakupu kolejnego BMW. Pierwsze było E30 320i i po 2 latach z tym autem wiem że teraz chcę tylko BMW :) Zastanawiam się nad zakupem E34 lub E32 - bardziej w stronę 7er wiadomo auto większe lepiej wyposażone itp. Silnik taki sam bez znaczenia na model - M30B35. Jako że fundusze mam ograniczone, auto chcę kupić w cenie ok 5-6tys PLN z instalacją LPG.
I tutaj kilka pytań - jak sprawuje się zwykła instalacja LPG 1 lub 2 generacji w tym silniku? Słyszałem że bardzo dobrze i nie ma sensu wydawać więcej żeby kupić z sekwencją?
Przed zakupem chciałbym też wiedzieć jak z kosztami eksploatacji? Ile wchodzi w to oleju? Ile płynu chłodniczego?
Jeśli ktoś ma M30B35 z lpg proszę o info ile to pali gazu na mieście bo oglądając ogłoszenia z allegro ludzie podają 15-16L/100km miasto a inni już 20-25 litrów w tym samym silniku więc jak to jest w rzeczywistości?
Napiszcie mi na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie E32 żeby nie trafić na gniota jak sprawdzić czy silnik jest zdrowy? Kumpel kupił ostatnio E36 328 i po 3 tygodniach okazało się że ma walniętą głowicę a wiadomo koszt mały to nie jest...

czasu mam jeszcze troche do namysłu a za autkiem mogę poczekać :)
rzuciło mi się ostatnio w oczy np to
http://moto.allegro.pl/item110020746...dzo_dobry.html
tylko coś cena niska 4700 do negocjacji w stanie idealnym??

czekam na opinie fanów E32 oraz E34
z góry dzięki za pomoc :)